Prijava

gledao sam koji lambo da kupim

могла би cе опуштено диловати дрога преко вукајлије, нема шанcе да те увате.

хаха питај едија има ли шансе

Da bih te odvratio od takve sulude ideje, iako reskiram informativni razgovor samom komunikacijom sa tobom, moram da te podsetim na izvesnog autora Edija i članak u Kuriru. Svestan sam da si glupa bosanska panjina, pa ti ne uzimam za zlo većinu ekcesa koje praviš ovde, ali sada si već prekardašio i to može da te košta malo više od onoga koliko misliš da bi platio, upozoren si

Mogla bi se dilovati kad bi je neko imao

од чега да ме одвратиш мајмуне.
хахахах ја и заборавио за то, ал то је било прије 5 година, ко cад улази на јебену вукајлију нико

Obraćaš se službenom licu, povedi računa

Дај неко линк дефиниције ако има

аа ово је пост на форуму не дефка ништа ондак

а обрисано је свакако. А ниђе везе лик им открио топлу воду они се попалили, чему служи биткоин него да би се куповала дрога широм свијета

1. Ćale ti se rodi na Kosovu
2. Ti se rodiš na Kosovu
3. Prodaš šiptaru imanje za bajoslovne novce
4. Preseliš se na periferiju Beograda u povoju, jeftinu i pogodnu za muljaže
5. Nađeš još par sličnih, otvoriš firmu, uložite u građevinsko preduzimanje
6. Upišeš neki lagan fakultet, tipa ekonomiju, da bi stekao fakultetsku diplomu i da bi ćale imao osnova da te postavi na rukovodeće mesto u firmi
7. Ispiti slabo idu, ćale interveniše kintom
8. Obrćeš lovu par godina, pojave se neke krupnije ribe, pojedu te
9. Prodaš firmu, spasiš šta se spasti može
10. Preseliš se u kladionicu

Hahaha kakva jebena sprdnja od drzave ova Bosna....

GG autogol(oba tima daju autogolove), kombinacija for fckn bosnia only

Прелаз на Карабурми, ОФК против Звезде. 2:6

Da li se isplati otvoriti PC i Sony igraonicu u selu danas? Znam da cete mi reci da svako ima komp i internet kuci i da mu ne treba igraonica ali znam coveka jednog sto drzi u selu i zadovoljan je prilicno. Dolaze ljudi zbog bleje a i da im ne kenjaju cale keva zena baba itd kuci kad igra

Isplati se igraonica ako ima dovoljno mladih u selu, ne znam o kom selu pricamo ali klinci totalno jos uvek pune igraonice