OKUPLJANJE VUKAJLIJAŠA - BEOGRAD, subota, 13.12.2014. Pub "Kornjača"

  1. zar rasni nije nedje iz bosne?

  2. Ima i u Bosni brda i Meka valjda

  3. Nema meka hahaha

  4. ima u sred sarajeva bio ja

  5. Ne znam odakle je. Daun-botovi nemaju geografsko poreklo. Svakako se bojim da dođem na okupljanje da me ne pretuče. Ja sam nežno biće.

  6. A je'l halal u tom Meku?

  7. Busido dzaba se umiljavas, nisi andjelko

  8. To su skoro dobili mek, tipa pre par godina. Najjača scena kada sam bio sa ortacima u Sarajevu i ovaj jedan što je iz Bg kaže tom iz Sarajeva - "Jel ste i vi pre 20 godina kad ste bili klinci slavili rođendane u Meku?" ... Tru stori

  9. Kada kažem da sam bio sa ortacima, mislim na plišane mede i barbiku koja mi je bila simpatija.

  10. jbt kad pomislim da sam nekad smatrao da je bušido kul lik

  11. Pa smatrao si i da ti je šveca riba, pa ti rekli da tako ne treba.

  12. Немојте се свађати :(

  13. rasni alah pegamber
    prešo iz meka u medinu
    loooooooooooooooool

  14. Pa smatrao si i da ti je šveca riba, pa ti rekli da tako ne treba.

    moras poceti da ubacujes neke nove fore, ovako svako moze da ti napuni šerpu kad god poželi :)

  15. To su skoro dobili mek, tipa pre par godina. Najjača scena kada sam bio sa ortacima u Sarajevu i ovaj jedan što je iz Bg kaže tom iz Sarajeva - "Jel ste i vi pre 20 godina kad ste bili klinci slavili rođendane u Meku?" ... Tru stori

    jarane, kaaaaad je rajvosa imalo holidej in...

    ima i opjevano
    decembar u sarejevu olidej IN
    dama konzumira tonik i džIN...

  16. Sarajevu pored Čaršije Mek ne treba. Kao što Paninaru ne treba Mek pored turšije iz lavora gde mu ćale kiseli taban.

  17. Oćete da mi čuvate ćeru ako banem s njom? :-) U život bez mame !:-)))

  18. Da povedem sina? :)

  19. Tvoj sin matorac za nju :)

  20. Ja mogu sestrića, ili da pozajmim komšijinog malog.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.