OKUPLJANJE VUKAJLIJAŠA - BEOGRAD, subota, 13.12.2014. Pub "Kornjača"

  1. Romantika je Fejsov rejon, a nije na vreme rezervisao. Lemajić, ako imaš neku vezu, slobodno pokušaj.

  2. Mene samo zanima do kada će otprilike da traje sve to, pošto ću sutra da uzmem povratnu kartu, pa da znam za kada da rezervišem povratak ? Imam autobus u 15do1, pa onda tek u pola 5 ujutru. Nemoj da rezervišem u pola 5, a da razlaz bude u 11 pa da klošarim na stanici celu noć :d

  3. Nećeš da klošariš. U jedan se nismo razilazili ni kada nam je bilo mnogo dosadno.

  4. можда ћу да банем.

  5. Važi, na spisku si.

  6. jos cekam jebeni poziv od sol gudmana da mi javi kad kako sta gde,tako da sam i dalje pod mozda...al duhan svejedno dacu vam

  7. mnogo ruzno smrdi ovqaj duvan

  8. hemijski onako xd

  9. SVI SE OKUPLJAMO U ARENI DA SLUŠAMO ČOLU, KAKVE VAS CRNE KARAOKE SPOPALE!
    TAKVA MUZIČKA SVETKOVINA SE NE PROPUŠTA!!! XD

  10. E, da, ako sutra neko uspe da nas smesti u Romantiku za subotu, menjamo lokaciju, mada ja ne vidim problem da se organizovano istaksiramo do tamo. Svako da po 100 dinara i eto nas. Nije to neki preveliki iznos u poređenju sa onim što smo svakako planirali potrošiti u subotu.

    Tek neka trećina planiranog budžeta, lolo.

  11. имам само 70

    имао сам данс 85 ал сам купио кифлу

  12. 100 je mnogo, nekih 70 izdvojiću :*

  13. зваћу ја романтику сутра да пробам, за колико људи оћете?

  14. Jebi se Coa zbog tebe ću jebeno da odem sa sajta.

  15. оћеш да направимо заједнички профил као момак и девојка на фејсу што раде да не дуплирамо постове?

  16. Može. Bićemo nešto ko Smareme.

  17. или сејо арловски

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.