OKUPLJANJE VUKAJLIJAŠA - BEOGRAD, subota, 13.12.2014. Pub "Kornjača"

  1. де није прељепо, код моја за нову годину ол инклузив иљаду кинти, жива музика, усеравање од алкохола...

  2. Pa kad Mojo peče svojo rakijo šećerušo.

  3. долазим, доносим негде око 1,7 л ракије (толико остало јбг) и не напуштамо објекат док се то не попије

    Samo ti ponesi.

  4. Nisam ja predlagao romantiku, meni se jebe tacno de cemo, ja sam se samo ponudio da zovem.

  5. Ima kod mene u kraju takva kafana, moze i kljuc da ostane kod mene pa da sedimo kolko ocemo a ima i ljudi koji dolaze a imaju svoju kafanu hehe

  6. u australiji imaju BYO kafane - "bring your own", platiš ufur a doneseš svoje piće. ali nismo u australiji.

    a naravno da neću bohoru da sednem u krilo, dečko je mnogo dobar, ne znam zašto želite da mu nanesem telesne povrede...

  7. To što u garažu dovuku neku starudiju od stolova i stolica, razastru mušeme i udare šank, ne znači da je kafana.

  8. Sedi mu onda na ruku samo, da utrne

  9. Sta ima da mi utrne, neću na operaciju.

  10. To što u garažu dovuku neku starudiju od stolova i stolica, razastru mušeme i udare šank, ne znači da je kafana.

    Ako pricas o "mojoj" kafani onda pojma nemas. Sve je kul, nije moderno a to mi se tek dopada a ima pikado, bilijar, karte i sah. Neretko se igra poker. Nego su ljudi domaci i to sto jebemo majku jedni drugima ne znaci da se ne volimo. Kafana ima dusu a vece smrdi jbg.

  11. Sta ima da mi utrne, neću na operaciju.

    Kad drkas posle kao da nije tvoja hehe

  12. E to kod tebe u kraju? Vodiš nas jednom?

  13. Haha a krsta mi to za drkanje sam hteo da napisem

  14. Vodim vas kolko ocete puta

    edit: bilijar i sah samo u pare igram

    edit2: sa bohorom sah moze i sa hendikepom hehe

  15. Jao. Ako ne zaboravim poneću sah da te derem uzivo. Ovo online je kurac

  16. Sto da vuces iz provincije kad mogu ja iz predgradja :)

  17. hahha, koji penzosi.

  18. Ja bih sacekao da ol odgovori :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.