Prijava

Ono što je Vukajlija dotakla ovih dana. Proces koji je trajao već duže.I niko odgovoran nije mrdnuo prstom da to promeni. Na ovaj sajt dolazim samo zato jer još nisam zaboravio da je bio najbolji domaći sajt svojevremeno.Ali sve više i više Vukajlija je ruglo za internet.Intelektualna kanalizacija. Moderatori nemaju više volje da rade svoj posao.Eventualno svrate Surovi i Kurd.
Kajzene da li misliš nešto da promeniš? Ne kozmetički,već ozbiljno?

Primedba je upućena onima koji mogu nešto da promene.

Jbg, imaju ljudi obaveze. Gospodza je to dovodila u red, ali je sad stalno po nekim ispitima. A da je stanje sranje, sranje je.

Samo polako. Slažem se da je Vukajlija u problemima. Evo i konkretnih stvari koje će se desiti do kraja nedelje i koje će nadam se popraviti situaciju:

vraćam ograničenje definicija (5 u toku dana) povećavam broj moderatora
zabrana učestvovanja na četu ako je popularnosti ispod +50. uvodim "Nekvalitetno" razlog za brisanje definicija. Moderatori će imati pravo da obrišu svaku glupu definiciju iako ne krši ostala pravila. Šta je nekvalitetno a šta nije, je na subjektivnoj oceni moderatora.

---

Inače cenim i zahvaljujem na zabrinutosti za sajt.

Samo pitanje, hocemo li moci da se zalimo tjaletu, ako nismo zadovoljni radom moderatora?

tj, ako smo u pravu, nadam se da ce nas on podrzati u nekim situacijama...

@kaizen
Svidja mi se to. Pogotovu ova poslednja stavka. Podržavam apsolutno sprovodjenje tih mera.

ako treba, i jos ostrije... mozete slobodno poceti od mene, kao za primer. i ban da se poostri, minimalna kazna 6 sati

zabrana učestvovanja na četu ako je popularnosti ispod +50

Mislim da sam ovo negde predlozio, drago mi je sto je proslo. Kickass!

fino kaizene, napokon smo i čuli to željeno "vraćam ograničenje definicija", ubismo se predlažući to, a ti ništa, nego sad kad te stisoše... aaaa tatice, moramo da te prevaspitavamo. :)

e taman sam 'teo da te izaberem za moderatora al posle ovoga zaboravi :P

hahahahahahahaha kaizene, ako, samo tako, samo se ti zajebavaj, al' posle da mi se ne žališ kad ljudi skoče jedni na druge zbog moderatorske titule!!! aaaaa opasno si oružje upotrebio, ti, poigravaš se sa ljudskim umom... ima bre kuršlus da nastane!!! šalu na stranu, velika je mogućnost... a za mene se ne brini, preživeću, al' nemoj posle kao za ulogu da mi se žališ. :)

Hvala Bogu i Kaizenu za ovo! reforme, demokratija, i Kaizenova tastatura su kljuc uspeha za resavanje ovakvih problema!
jeeeeeeeeeeeeeee GO GO GO MODERATORI, ne kolonite duhom, sad imate i caletov blagoslov! svima sve po spisku i po redu!!! ale aleeee ale aleeee!!!:)

Kaizene najvise mi se svica pravilo za cet.

Za pravilo na cetu se slazem i dobar je predlog.Samo tako nastavite...Postoje oni kojima nije dosadio ovaj sajt,a ne kao nekim modevima koji su ga napustili...

Ko ga je napustio, nisam obavesten?

Kazu da su se dosta njih smorili....Medjutim gde je gospodja?Rockangel se nije odvajala sa ovog sajta,sada je nema vec duze...

Kurd je tu cesto. Surovi takodje. Bas skoro je doprineo sagi o mafijaskoj trojci GSB.