Prijava

ЏАНКИЈЕВЕ ДОЈАВЕ?
http://i.imgur.com/cE7DdFq.jpg
ДАЈ

шоми, престани, гађаћу те леденицом, а немаш шлем.

NEK ODE NEKAKVO ZENSKO SA VUKAJLIJE DA SE SLIKA U MOZZARTU DA JE GLASAMO, MOZEMO I SA DUPLIH, MODOVI CE NAMESTITI AKO OSVOJI NESTO NEK PODELI OVDE SUZUKI SWIFT NPR. UH KAKVA JE LOKNICA.CUPKA90 :::::*

ЦОА ЖЕНА ЈЕ ПРЕМИМ, МОШТЕ СВИ ДА БУДЕТЕ САБ ЗИРОВИ

Је л' има неког из СНС-а да упосли ботове?

probao na različitim pretraživačima. na inkognito i van. brisao kolačiće i istoriju. neće ništa. za par dana probam na drugom kompu, neće se na ovome završiti, to ti garantujem franjo pičko vatikanska

сутра до 13х избијамо на 500 гласова глат, а онда... небо је граница!

Dvajt
probao na različitim pretraživačima. na inkognito i van. brisao kolačiće i istoriju. neće ništa. za par dana probam na drugom kompu, neće se na ovome završiti, to ti garantujem franjo pičko vatikanska

брате, иди до апр-а, можда имаш и коју фирму а да не знаш, и гомилу пара уз то.

Лестате, не брини се. Обећао Бач да ће окачити сутра на Пују, то би требало да буде довољно за избијање на прво место и то можда и са дупло већим бројем гласова од другопласиране.

А може и Тарзанија да се прикључи, ако неко од њих тренутно чита ово, чисто да победа буде што убедљивија.

Žena neće znati šta ju je snašlo. Neočekivana sila utiče na glasove i čini njenu matoru smokvicu poželjniju od mnogo mlađih suparnica.

moraću da proverim coa, danas poštenom čoveku svašta nakače.....................

Лестате, не брини се. Обећао Бач да ће окачити сутра на Пују, то би требало да буде довољно за избијање на прво место и то можда и са дупло већим бројем гласова од другопласиране.

А може и Тарзанија да се прикључи, ако неко од њих тренутно чита ово, чисто да победа буде што убедљивија.

То.

јел може уопште два пута да се гласа? пошто сам већ гласао за једну другарицу ал ми није нека па оћу и да ове две прекладионичарке уђу у тај ужи избор, квантитетом до победе!

da tema ostane na vrhu

E jbg, hteo sam da glasam za ovu gospođu, ali me ova podsetila na jednu moju simpatiju iz Petnice, pa sam joj morao dati glas. Žao mi je, ali zajedno smo rešavali Veneove zadatke za zvezdicama, razumite.

Tema mora ostati na vrhu. Gospođa do pobede!!1 Old school

Сount Zero
E jbg, hteo sam da glasam za ovu gospođu, ali me ova podsetila na jednu moju simpatiju iz Petnice, pa sam joj morao dati glas. Žao mi je, ali zajedno smo rešavali Veneove zadatke za zvezdicama, razumite.

Sigurno je razbijala te zadatke čim je završila u Mocartu poyy

I da, može da se glasa bukvalno za svaku od njih, samo daš plus svakoj.

Ima u KG- u jedna 'žena' koja ulazi nonstop u mozzart, mislim da taksira i redovno je izlazila na po neki tiket dok sam bio tamo. Posle par dana smo shvatili da je u pitanju žensko. Šteta što nje nema.