Prijava

Ovde bih spomenuo fantastičnu izvedbu jedne drame... U potpunosti odgovara tekstu, nema ni minimalnih odstupanja.
https://www.youtube.com/watch?v=nktiMnApT50

Toliki razmak sam pravio između knjiga i filmova (koji se mogu upariti), da se gotovo uopšte ne sećam jednog ili drugog. Npr. Hobita sam čitao u petom razredu, a film pogledao tipa 10+ godina kasnije. Slično i Zvezdane ratove itd.

Interesantan fenomen su knjige pisane prema filmu. Npr: http://www.cracked.com/article_20681_5-great-movies-that-were-turned-into-terrible-books.html

Elem, malo tumarajući netom videh da su mnogi pisci bili nezadovoljni ekranizacijom svojih dela, iako su ona na velikom platnu doživela izuzetan uspeh:http://mentalfloss.com/article/31001/11-authors-who-hated-movie-versions-their-books

Eto, moja 2 centa, kad već patim od amnezije :))

E da Kaunte vidim da je spomenut i Forest Gamp u drugom linku. Može se reći da je pisac ispizdeo, jer su njegovu ideju u potpunosti marginalizovali, a opet napravili remek delo.

ne širite svoj daunfest na ovoj okej temi, manje moronskih priča i drkanja virtuelnog kurca, a više suvislih postova, bole nas kurac koje je vaše debilno mišljenje.

pa dobro degeneriku odakle tebi ideja da ti mozes ovde da zavodis neki red i da odredjujes sta ce ko da pise.pretpostavljam da si hteo da ispadnes baja koji zavodi red na vuki, e to je klasicno drkanje virtuelnog kurca.sigurno da samo na netu mozes da se ponasas tako a u stvarnnosti ne smes ni da oteras macku sa pojila..kako vec ide ona poslovica.hocu da kazem da si picketina..nemoj vise da glumis neki autoritet i da se kurcis, ko zna mozda te vidim nekad negde a onda nece sve da se svodi na verbalni konflikt

mačku sa pojila XD
jebeš mi sve ako ti sebe možeš nekad da vidiš negde XD

Nikako. Pisac da bi napisao knjigu ne treba da podize nista teze od olovke, ili jos lakse: treba samo da udara po tasterima tastature. Sa druge strane, reziser treba da podesva kamere, dogovara se sa producentima, objasnjava se sa glumcima, kostimografima, scenografima, itd itd. Plus su tu mnogo vece ulozene pare u igri, pa ti vidi.

ovo je stvarno daun post

Gone girl inspirisao, a? Gledao sam i ja juče, nije loše, druga polovina filma mnogo bolja od prve. Gluma je očajna, zbog toga cenim da je knjiga bolja, počeh juče da čitam sacam na nekoj 60-toj strani

Gone girl inspirisao, a? Gledao sam i ja juče, nije loše, druga polovina filma mnogo bolja od prve. Gluma je očajna, zbog toga cenim da je knjiga bolja, počeh juče da čitam sacam na nekoj 60-toj strani

gledao sam pre par godina film u kome glavna likuša na identičan način iscenira silovanje i tog njenog dečka strpaju u ćorku bez ikakvog razloga. Plagirano je ovo sranje ili je knjiga plagirana.

tako ide izreka, misli se na pedera koji se i macke plasi.

jebeš mi sve ako ti sebe možeš nekad da vidiš negde XD

ovo sto si napisao nije suvislo a taj smajli sto si stavio bas ce da odgovara tvom licnom opisu ako te nagazim.oci zatvorene, bez zuba i imaces rupu na glavi.znaci cuvaj se, jebe mi se ako si svesteno lice, razlog vise da te tepam

Ahahahaha, lavabo, miran dečki

колко су добри ови постови кад се сетим тог психо погледа лика који никад не спава и спаљује мачке по крају

Ђока Бомба
колко су добри ови постови кад се сетим тог психо погледа лика који никад не спава и спаљује мачке по крају

znamo se?

što ne smeš javno da mi kažeš da sam svinja katolička, nego u pvt, bojiš se da teraš mačke sa pojila ili kakoveć ide izreka? a?

надам се да не џД

Gone girl inspirisao, a? Gledao sam i ja juče, nije loše, druga polovina filma mnogo bolja od prve. Gluma je očajna, zbog toga cenim da je knjiga bolja, počeh juče da čitam sacam na nekoj 60-toj strani

knjiga je sranje.do sredine i nekako od sredine je pocela da mi ide na zivce.ima dobru radnju mada eto i ta radnja moguce da je plagirana.. i samo to ima- radnju.kad sam procitao tu knjigu konacno sam rekao- zbogom zanrovska literetaturo.necu vise da trosim ni vreme ni pare na te gluposti

Оц Јоил
što ne smeš javno da mi kažeš da sam svinja katolička, nego u pvt, bojiš se da teraš mačke sa pojila ili kakoveć ide izreka? a?

ja nisam ni znao da si ti katolik..

ne širite svoj daunfest na ovoj okej temi, manje moronskih priča i drkanja virtuelnog kurca, a više suvislih postova, bole nas kurac koje je vaše debilno mišljenje.

ali ja se zajebavao i kapirao da je ocigledno?

ti si bas neki uobrazen covjek, a joile?

http://www.imdb.com/title/tt0459748/
gledao film samo, nisam citao knjigu.film nije los ali mislim da knjiga pruza mnogo vise.jbg nije to dzilijen flin pa da se sve svodi na-ko je ubica?svi imsle da je mile, a onda sledi sok nije mile nego neko za koga smo se najmanje nadali-pero,,hnjo hnjo.publika iznenadjena, sokirana, ne moze da veruje sta se desilo

U, ja sam to pokušao da čitam, nisam mogao preko pola da pređem. Peljevin je sjeban u pičku materinu, i čini mi se malo isforsirano sve to. Jbg, nisam ja neki faktor, al smorio sam se.