Prijava

Daunov sindrom je teska bolest koja sprecava ljude da iskuse punocu postojanja u ljudskom obliku i ogroman deficit u kreativnosti i samopostovanju odredjenih clanova sajta koji imaju veliki uticaj na neodredjene clanove sajta nije dovoljan povod za toliko izvrgavanje ruglu i ponizavanje ovih osoba.

Predlazem banovanja za sve magove loseg humora i imbecile po sopstvenom izboru.

Srecna Nova i nadam se da ce da vas izbrisu sa mape.

Ako ja išta kontam?

Cijenio bih jako ako bi obrisao post. Nudim diskretan lajk u zamjenu za tu pruzenu ugodnost?

Rasni

Ako ja išta kontam?

Matori tebi je i namenjeno. HUEHUEHUEHUE

Nešto sam u daunu večeras, pojasni leba ti, Kolfilde šta želiš ti, momcxe?

Aaa znam, oćeš da se banuju ovi še nazivaju daunima.
Podržavam.

Ne dopada mi se ovo vređanje osoba sa Daunovim sindromom. Oni nisu imali izbora, a dobri su prema svima. Grozan prvi post teme.

BAN ZA SVE!

Šta se ima objašnjavati. Sve banovati!

Banuj kolfilda pa nek razmisli sledeći put!

Ne dopada mi se ovo vređanje osoba sa Daunovim sindromom. Oni nisu imali izbora, a dobri su prema svima. Grozan prvi post teme.

Cijenio bih jako ako bi obrisao post. Nudim diskretan lajk u zamjenu za tu pruzenu ugodnost?

Cijenio bih jako ako bi obrisao post. Nudim diskretan lajk u zamjenu za tu pruzenu ugodnost?

S
T
R
I
C

Ne mogu da brišem prvi post, mogu ali onda ostane glupava tema. Edituj.

Ne, na tvoj post sam mislio.

Mogao bi da ostavis taj staracki defanzivni humor po strani i da malo i covjek budes. Znam da je to tesko, ucim svakog dana. Sve teze postaje godinama. Ali neko i jaci postaje godinama (ne kazem da je to slucaj sa mnom).

Ovo sad ide na licni nivo, sto ti imponuje kao svakom regularnom umjetniku.

GUGUGUGUG DUDUDUDU BGFJBSHBEJADJKHA JSDHASJ DGHAUGZ ZUQGW QUG

ADJADJAJDJA AD
DASD ASD

AS
ADS
AS
DA

SVE SAM TI REKAO!!!

MOŽE SEKS 30 CM KISS SRBIJA!

Zašto većem broju autora nedostaje malo nežnosi i koji zagrljaj?

Hogar_Strašni™
Zašto većem broju autora nedostaje malo nežnosi i koji zagrljaj?

Zato što smo mi okoreli pankeri u duši i srcu i vas emotivnih nam je pun ku....zajebao sam modove