Prijava

Smeta mi nazivanje ljudi daunovcima u uvredljivom kontekstu. Morao bih da trazim rijeci duze da bih to opisao kako zelim i kako to i jeste.

Čekaj, koga ti ovde zajebavaš? Pa vidi kakav ti je prvi post:

Daunov sindrom je teska bolest koja sprecava ljude da iskuse punocu postojanja u ljudskom obliku i ogroman deficit u kreativnosti i samopostovanju odredjenih clanova sajta koji imaju veliki uticaj na neodredjene clanove sajta nije dovoljan povod za toliko izvrgavanje ruglu i ponizavanje ovih osoba.

Upravo ta rečenica me je i navela da popizdim, sarađujem deset godina sa školicom za decu ometenu u razvoju, bratanac mi boluje od cerebralne paralize, deca sa Daunovim sindromom me prepoznaju kao prijatelja. Pola života se svađam sa budalama koje pišu takve rečenice.

Ja sam da mi to ipak proteramo sa sajta. Daunovce, mislim.

E PA ONDA ZAKLJUČAJ TEMU I DA SE PRAVIMO DA NIŠTA NIJE BILO.

Брусе, та реченица делује мало конфузно на прво читање, али да се схватити шта хтео човек да каже.

Ни мени се не свиђа то називање људи дауновцима и није ми уопште јасно што се толико примио тај израз на овом форуму.

nije bitno dal je neko daunovac bitno je kakava je osoba

Primio se među masom koja ne zna o čemu priča, ja se sklonim upravo zato što sam rovit po tom pitanju pa sam sklon burnom reagovanju.

Čekaj, koga ti ovde zajebavaš? Pa vidi kakav ti je prvi post:

Post je sasvim u redu za svakog ko hoce da odvoji pola minuta da ga procita. To je moj nacin izrazavanja.

Upravo ta rečenica me je i navela da popizdim, sarađujem deset godina sa školicom za decu ometenu u razvoju, bratanac mi boluje od cerebralne paralize, deca sa Daunovim sindromom me prepoznaju kao prijatelja. Pola života se svađam sa budalama koje pišu takve rečenice.

Ja tebe ne znam po imenu i prezimenu i to mi nista ne znaci. Znam Bruce-a sa Vukajlije koji je moderator i dozvoljava takvo ponasanje.

Jeste sajt za zabavu i najrazlicitije izlive kreativnosti, koliko god oni ostri bili, ali nije sajt za toliko omalovazavanje. (Ne zelim da pisem o njima dalje jer cu da upadnem u patetiku. Ovo me ljudi, uznemirava i rastuzuje).

Mislim da je editovao post pa je sada shvatljivo... Svi smo mi misteriozno pogresno procitali

Ja sam mislio da napada nas koje određena grupacija ljudi zove daunovcima.

Ja tebe ne znam po imenu i prezimenu i to mi nista ne znaci. Znam Bruce-a sa Vukajlije koji je moderator i dozvoljava takvo ponasanje.

Ne dozvoljava, ali nema mogućnost adekvatne reakcije, kad god banujem jednu budalu izniknu deset novih da pitaju zašto.

Mene nije teško znati po imenu i prezimenu, to bar nije tajna ovde, pola Vuke imam na FB, a nisam baš ni nepoznat lik. Mogao si pitati.

Mene nije teško znati po imenu i prezimenu, to bar nije tajna ovde, pola Vuke imam na FB, a nisam baš ni nepoznat lik. Mogao si pitati.

Ne zanima me da te znam po imenu i prezimenu. (Ovo ne kazem jer sam ljut, a jesam ljut, nego jer je istina).


Ne dozvoljava, ali nema mogućnost adekvatne reakcije, kad god banujem jednu budalu izniknu deset novih da pitaju zašto.

Sjajno.

(Ovo ne kazem jer sam ljut, a jesam ljut, nego jer je istina).

Cenim ovo. Ja i ne tražim poznanstva, samo ostavljam otvorena vrata.

Mogu li sad da zaključam temu, smatram da smo se razjasnili donekle?

K LJ U Č
LJ  
U  
Č

Ne pitam vas dvojicu nego Kolfilda.

Mogu li sad da zaključam temu, smatram da smo se razjasnili donekle?

Ako mene pitas, ne. Zelim da ostane otvorena da ljudi iskazu misljenja, i da se, barem minijaturno, poveca svijest o tome.

Onda neka ostane, ja je napuštam nadalje.