Prijava

Ne dozvoljava, ali nema mogućnost adekvatne reakcije, kad god banujem jednu budalu izniknu deset novih da pitaju zašto.

Кад могу други модератори да користе оно ново глупо правило за неке своје потребе, можеш и ти за овакве случајеве.

Мада би то вероватно изазвало инаћење.

Probao sam. Izazvalo je. Kad sam poslednji put trajno banovao jednog od magova humora došli su likovi koji se nisu logovali pola godine i više da bi pitali ko sam ja da banujem čoveka koji je za mene lord pisanja i bog humora. U pravu su bili, ko sam ja da banujem nekog ko je pre pet godina napisao trista defki?

BRUSE TI SI NEKO KO BI TREBAO DA ZAKLJUČA TEMU U NAJKRAĆEM MOGUĆEM ROKU. PRE ĆE MRKA KORIDOR DA SASTAVI...

Neću Kane, Kolfild je želi otvorenu i ostaviću je.

Ja predazem da se prestanemo govoriti jedni drugima da su slijepci, jer se bojim da ce se buniti savez slijepih i slabovidih osoba republike srbske i moja mater koja ima 4+ dijBitriju na desnom oku, takodje da se prestanemo nazivati mutavcima, jer ja imam kolegu koji je gluhonijem pa stvarno nije uredu. Takodje i da se prestane sa davanjem epiteta invalid, jer svi znamo Korenlija i msm da stvarno nije korektno...primjera je mlogo, VUCIC DURADI NESTO!!!

Zašto neki ljudi imaju potrebu da ispadnu glupi kad se strasti smire, jel pajo?

Probao sam. Izazvalo je. Kad sam poslednji put trajno banovao jednog od magova humora došli su likovi koji se nisu logovali pola godine i više da bi pitali ko sam ja da banujem čoveka koji je za mene lord pisanja i bog humora. U pravu su bili, ko sam ja da banujem nekog ko je pre pet godina napisao trista defki?

I to je tebi pomaganje pri guranju kamena? Kad mi se neko pobuka, da odustanem i pustim prednost (izmislim prednost)?

I ja se pitam sirkane pitam koji im je djavo?!

I to je tebi pomaganje pri guranju kamena? Kad mi se neko pobuka, da odustanem i pustim prednost (izmislim prednost)?

To guranje kamena se ne odnosi na ovaj sajt, ovde svako ima snage da gura svoje jer inače ne bi ni dolazio. Ja pomažem u stvarnom svetu, koliko i kada mogu.

Пајо има поенту, баш сад размишљам да сам много пута рекао да је неко слепац и слично, а било би ме тачно срамота да изговорим "гле' овог дауновца". Мора да је то због тога што је слепац већ одавно заживео у говору, тј. његово секундарно значење и онда не повезујем то са особом која не види (иако је јасно да је то примарно значење речи).

Pustite ljude da se klade, nebitno da li neko navija za zvezdu ili za partizan i ko će osvojiti titulu ove sezone njima je to iz razonode. NJih dvojica se ne mrze i dobri su ljudi nije u redu da ih zezate za hromozomsku numeričku aberaciju. Šta koj kurac hromozom gore dole, svi smo mi ljudi.

To guranje kamena se ne odnosi na ovaj sajt, ovde svako ima snage da gura svoje jer inače ne bi ni dolazio. Ja pomažem u stvarnom svetu, koliko i kada mogu.

Da, zato si stavio to na profilu na Vukajliji.

ja kad god dođem na forum svaki drugi post ide otprilike "ja sam pametan a ti daunovac, hahaha daun, joj vidi ovog daun konja lolo opet daun" i varijacije na temu

kapiram da su to neke svađe sa četa koje se prenose na forum ali baš ste mu ga dali po daunu, preljeva. iako ne smatram da je strašno nazivati ljude daunovcima, uvreda ko uvreda

Preterujete. Skoro svaka uvreda ima koren u nekom poremećaju, defektu, bilo psihičkom, bilo fizičkom. Kada nekoga vređaš ne vređaš ljude sa poremećajem, nego određenu osobu koja nema poremećaj, a ponaša se debilno (http://sh.wikipedia.org/wiki/Debil). U suštini, svaka uvreda zapravo skreće pažnju na to da određena osoba ne koristi svoj pun potencijal, već podsvesno sebe degradira glupim obrascem ponašanja.

Sam izraz nema nikakve veze sa osobama sa Daunovim sindromom, kao što ni izraz debil nema veze sa debilima, niti slepac sa slepim ljudima, invalid sa ljudima bez noge.

Sa te strane grešite. Osetljivi ste na to jer znate nekoga/radite sa nekim sa određenim poremećajem, i taj neko vam je drag, posvetili ste mu određeni deo svog života i samim tim ovaj način izražavanja pogrešno vidite kao uvredu za tu osobu.

Pazim, masim poentu.

Pa možeš ljude da nazivaš konjima, spermopijačima, pederima... Ima toliko uvreda a da ne vredjaju ni jednu grupaciju.

Кога си то баново, Брус? Хаха

Evo krembil ne postoji.