Prijava

Ahahaha, to si isto izmislio, kao i gargiju.

Nisko udaras brate. Nisko hehe

Ja i ne umem drugačije da do'vatim, ekeke.

Nije smešno, ustvari :/

Ovo tvoje nije ovo moje onako za haha

Ovo za gargiju jeste, dokle god te bolucka.

Haha a bolucka me? Ne veruj slovima maleni moj

Inace gargija je sama sebe dokazala jer je gargija aksiom i hvala sto si me potsetio moracu je malo aktivirati ovih dana

Ne bolucka više? Razradio si se. Ako!

Doze ocigledno nisi video sliku koja pokazuje da voli da ga jebem u prirodi. Ne srami se pridruzi se nisi gej ako ga primis jednom-dvaput

Znaš kakav je naš narod...jednom se kresneš u bulju, i odmah ti zalepe da si peder.

Volim i ja vas dvojicu!

Vidi ga sto se femka...oces na pice da te vodimo prvo?

Na stranu neki autori koji znaju put, pa i neki sa kojima sam dobar, te sam pristrasan i sklon da zanemarim da su govna, ostatak debila koji komentarišu srozavanje sajta i daju svoje modele za poboljšanje - u svakoj osobi koja ne radi na baterije i ne kljuca glavom kada jede, izazivaju u najmanju ruku želju da im uriniraju po lobanjama. Golden šauer uz grohot. Hajde ne smarajte specijalci i idite predlažite moderatore koji će izabrati vaše definicije, a od kojih vam i keva dobija urinarne infekcije, jer joj dođe da gurne zarđalu Šešeljevu kašiku u pičku od muke kada ih pročita.

Uvesti da samo oni sa preko 100 bodova sa definicija mogu da pišu definicije.

шта се увлачите више агилном који курац

@Bushido

>2015
>vrijeđaš moderatore i njihove samosvjesne hemoroide

Ne ide...

Nije ovo bilo usmereno ka ondulatorima ovaj put. Poštedeo sam ih svog gnjeva ovoga puta

tačno da nema ovih tema i takmičenja na forumu ja bih zaboravio i da postoje još uvek definicije. prestao sam da ih čitam još pre par godina(kako vreme leti aaa) i bio sam ubeđen da ih čita i piše aktivno možda dvadesetak ljudi i kad naleti neki posterdžija, a da sajt preživljava od postera i reakcija. kako vas ne smori da se prepirete o ovim sranjima i uvlačite modovima za odabrane ko da je 2010. i dalje jbt

Nije ovo bilo usmereno ka ondulatorima ovaj put. Poštedeo sam ih svog gnjeva ovoga puta

i njihove samosvjesne hemoroide

To je nekad i opasniji zločin.

Јеботе колико овде фали нових људи