Prijava

Kako ono beše? Srebro u kosi, zlato u gaćama , moja je a ja mislio Predražinjova...

A i ovaj nece dugo cepa 3-4 pakle vinstona sto s onog zlatnog sa crvenom trakom litar rakije i gajbu piva
dnevno

јебле вас дефиниције, ово више није никакав речник него друштвена мрежа

треба их укинути јер само кукају како их нико не чита а велика већина је срање (сад ће неко да ми каже БРТ КАКО ЗНАШ ДА СУ СРАЊЕ КАД НЕЧИТАШ, а јок брате сасу све врхунске пишу сви до јаја за разлику од претходних пешес година) као што су и моје срање и срамота ме и жао ми што их нисам више обрисао

Mada serem malo smanjio je sada alkohol ubije se vec posle pola litre rakije posle se samo naliva pivom

Treba u stvari da ostane samo vidrina tema gde ce marko da je napusava a mi ostali pratimo ko spansku seriju
ili tursku ima marko turske krvi haha

Nekima je dato previše prostora time što se ćutalo na samom početku.
Ipak je to Vuka eee jebote i sere se u kubnim kilometrima, druga stvar je što kaizena boli kurac jer ima standardne debile koji će stalno blejati i srati i svađati se.

Jebite se i jedni i drugi. Uništili ste i ono malo dobrog što je bilo. Ne kažem da ga nema i dalje al' pogledajte dokle je dovelo. Jebo vas takav humor i jebali vas takvi trolovi. Samo se pitam koga će te trolovati za koji godinu kad ostanete sami.

Debeli, što nisi obrisao svoje definicije skroz, taman da nemaš pristup forumu, da ne gledamo tvoje paćeničke komentare. I ovo uvlačenje modovima i potenciranje da oni mice nisu kirvi nizašta i da žele najbolje je tako irirtantno. Kao da gledam gomile poslanika i minsitara kako se Vučiću uvlače u čmar.

Učinilo mi se da si napisao post bez greške. Ipak nisi.

Nego, ko te je dirao? Ne znam više ni koga kritikuješ.

Ja ne kapiram koga nazivas debelim ali ozb

ПУШИТЕ СВИ КУРАЦ ПОЗЗ

Reci cu marku da te nasamara

Уништили сте сајт

banujte pseta promoviše nasilje nad ženama ovim gifom. bar mesec dana ban

Ne samo ovim gifom brate

Псето такође промовише насиље у породици

Na ovom avataru samo lik pokušava da probudi damu jer je pala u nesvest.

Не кењај агилни

Na ovom gifu lik wladimirise ovu kurvu
Da niste obrisali defku znali bi sta je wladimirisanje opaaaaa