Prijava

Poceo sam da sljakam (300-400e mesecno) pa reko da pocastim sebe sa novim kompom.
Evo sta planiram da uzmem:
http://www.winwin.rs/racunari-i-komponente/desktop-racunari/desktop-racunari-bez-os/racunar-altos-head-hunter-b85-intel-core-i5-8gb-1tb-r9-280-3gb-dvd-1191393.html
i monitor:
http://www.winwin.rs/monitor-21-5-philips-224e5qdab-00-ips-fullhd-250cd-m2-dvi-d-hdmi-zvucnici-4745306.html

Pa mi vi recite sta mislite o konfiguraciji za te pare i da li imate neki bolji predlog...

Inace dosad sam furao tuzni laptop sa Intel Pentium Dual 2 GHz, 2GB DDR3 RAM i ocajnom integrisanom grafickom HD3000

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

ej bushido napunim ti mami usta spermom onako da ispire usta i glogoce...popusis mi mi malo kurac,moja majica vredi vise nego satnica tvoje keve dok ga prima u sve tri rupe istovremeno..verovatno si klosarcina neka dziberska sa mega kompleksom seljaka steram ti ga u usta ta zemljoradnicka!gledaj od cega ces da platis net posto verovatno nemas leba u crevu ali znas sta nema problema mogu ja da ti se iskenjam u serpu pa da ti lepo to popapis dok je vruce i nek prvi put bude gratis a posle cemo da se dogovorimo!e da i jos nesto...kazi mami da ispisre usta dva put na dan ujutru i uvece,spremio sam joj rezerve da ne moram svaki put da joj svrsavam u usta nego cu da joj spremim da ima za zimu ali samo neka uredno plati

Gledaj ga peder.
Pisaj po sirotinji a
Ne moze na it temu.

Dobar je poz

a kolko bi kosto komp dobar, savremen, za gejming sad? jel fazon treba i3 ili i5 procesor?

a kolko bi kosto komp dobar, savremen, za gejming sad? jel fazon treba i3 ili i5 procesor?

Što bi to da igraš pile moje? Sačekaj da izaće nešto normalno da vrijedi da se igra a da zahtjeva mašinu da valja.

Zlatno pravilo što se mene tiče je čekaj elder scroll i GTA igre da se objavi system req i onda tek kupi komp lol

Davide ja sa 5 godina matorim kompjuterom(procesor:triple core 2,3ghz) kupio gtx 750 13 iljada i tera šta oćeš.Nemož jedino juniti al je to do optimizacije igre a ne do konfiguracije.Čuo sam da čak i na konzolama secka lololo
Teo još prošle godine da kupim grafičku još pito radijaciju al odusto.Dobro je jer je ova dosta bolja od one koju sam teo

dobro pravilo realno, a cekam taj gta jebo mu pas maiku, kace?

3pl kor dusane to je jako valjda.

u sustini bez 600 - 700 evra ne mos se prodje u svakom trenutku za up to date komp?

UKOLIKO FK CRVENA ZVEZDA OSVOJI TITULU PRVAKA SRBIJE U SEZONI 2014/2015 TADA PAKO JUGA NOSI NA AVATARU POGRDNE PAROLE SA DERBIJA NA RAČUN GROBARA U PERIODU OD 90 DANA. A AKO NE ISPOŠTUJE DOGOVOR NA SCENU STUPA DJONI KURAJBER I BANUJE GA 100 DANA. UKOLIKO FK PARTIZAN TAHIROVIĆ STOLARIJA TELEKOM VIP MOBIS OSVOJI TITULU U SEZONI 2014/2015 RASNI NOSI UVREDLJIVE PAROLE NA RACUN DELIJA 90 DANA. A AKO NE ISPOŠTUJE DJONI GA BANIRA 100 DANA.

Интел од 8 гигабајта рама и нема зиме

14.12.2013 ушао међу првих 2000 аутора на Вуки.
7.02.2014 - 10.02.2014 - Одрадио тродневни бан, оседео због тога, тражим од модова паре за фарбу..
29.04.2014 - Прва одабрана дефка. Захваљујем се Бата Гугију, Чегртаљки, Барону,Мимих93, мом брату Рокију и наравно Брусу што ми је дефку одабрао. Такође и ауторки Турској Кафи која је покренула свеобухватну инцијативу..И свим осталим ауторима који су на неки начин помогли..

Ovo ti je dojaja sajt za upoređivanje hardvera pa vidi što ti se najviše isplati
http://www.game-debate.com/

kupi sebi neki računar
gledaj da ima miš jerbo je zajebano bez miša

dobro pravilo realno, a cekam taj gta jebo mu pas maiku, kace?

Imaš steam pa viđi tamo za kad je zakazan... U prvoj polovini 2015. znam da izlazi a kad tačno nijesam siguran... mada kapiram da će se dosta čekati na krek, minimum 2 mjeseca, tako da imaš vremena.

u sustini bez 600 - 700 evra ne mos se prodje u svakom trenutku za up to date komp?

nznm šta misliš pod "up to date"

Ako misliš da otkad ga kupiš možeš sve da igraš sljedećih godinu i po do dvije, onda može i jeftinije. Kapiram i za oko 400-500 €... ako planiraš da sve igraš sa solidnim frejmovima i još neko duže vrijeme da ti bude koristan, onda moraš tu neđe oko 600 da izdvojiš...
Problem nije toliko ni do konfiguracija, nego što dušan reče do optimizacije igara. Neke igre tipa dark souls 2 ili last remnant i na vrhunskim konfiguracijama imaju loš fps i bolje su prilagođene za konzole (izgleda da je i sa FF XIII za PC sličan problem. Htio sam sad da kupim kad je bio sale na steamu al kad sam viđeo reviewe ipak ću sačekati malo a system reqs je na nivou 2009. fazon)... sa druge strane imaš sranja tipa ubisofta koja imaju trip da treba da izbace po jedan assassin creed svako pola godine pa ga ne srede dovoljno nego su u fazonu "nmvz, popravićemo ta sranja u apdejtovima, jer jelte, svako ima internet da apdejtuje"... isti problem su imali i sa nwn2 znam da sam pečovao 50 puta da bih mogao da igram duže od pola sata...

a kolko bi kosto komp dobar, savremen, za gejming sad? jel fazon treba i3 ili i5 procesor?

Ne znam da li je trol ili nije ali pravicu se da nije...
Moje misljenje je da je (barem za igranje igrica) besan procesor preseravanje.
Dosta igrica ne podrzava muti-core uopste. Ne kazem da treba uzeti neku krsinu od procesora, ali je nepotrebno ici na cuda koja imaju po 8 jezgara.. Ako ti treba komp za virtuelnu masinu ili video renderovanje super, uzmi sto bolji procesor...
Ako je za igrice postaraj se da uzmes besnu graficku na racun sasvim prosecnog procesora.