Prijava

Па... Шта ви мислите? Какав ће бити овај зелени сајт за 45 година?
Ја мислим:
1. Свачији аватар ће морати да има на себи зелене антене, по наредби Каизена Другог, како би горе наведени власник сајта био у милости ванземаљских сила које су покориле планету земљу.
2. Оне квалитетније ауториме владе земаља света ће одржавати у животу у замену да не праве постере на њихов рачун.
3. Имаћемо 10 нових категорија изражавања ауторске креативности

Ovo će biti sajt za prodaju kenijske kozmetike pozitj.

Bice jao kako je sve grozno a nekad je bilo super a sad je sve grozno :((((

A zašto misliš da kaizen neće biti živ tada? Ja planiram tada da živim.

Интересанто излагање Расни, ја лично делим мишљење да ће Кенија бити земља будућности.

Rasni, to ti je prednost sto imas 16 godina

E 2060 kuliram u penziji, pišem defke i trolujem omladinu, sećam se vremena kad su mare i reme trolovali.

Е Каизен... Он умире у I вукајлијашком устанку. Његов мали преузима власт и из освете продаје сајт Кенијцима

Vukajlija ima da poživi maksimalno još 5 godina. Jedino ako se uvede neka nova kategorija.

sajtovi ce mnogo veci znacaj imati i andergraund objasnjavanje ce isplivati na povrsinu...straja i rd ce biti upamceni,al ne po objanjavanju,jer ne objasnjavaju,nego po prvim mestima za koje su se bas ljuto potrudili

Rasni će biti moderator, a pošto će biti moguće putovanje kroz vreme, doćiće i obrisati ovu temu pre nego što sam ovo napisao.

Агилини... Јбт...Миндфуцк

Ja mislim da ce sajt biti prepisan na ikavicu i novohrvatski u cast novo-izabranog predsednika evrope klona Franja Tudjmana.
Ja i rasnee cemo biti u penziji, a ja cu da secam vremena kad su me svi mrzeli jer sam isao ljudima na kurac, ili ih je prosto za mene boleo kurac.

Неће постојати, постојаће само њене копије, али ни једна неће бити ни упола посећена као данашња.

Nema vise imena opis profila ti je zesci lol

Zhajku ce biti odabrana riza