Prijava

Ma ja mislim da ce internet postojati, ali Vukajlija trajebdo 2020 max.

Да се не лажемо. Конези ће ступити у заједницу са Кенијцима, па ће и на Вукајлији пистаи Made in China.

Realno je da Vukajlija počne polako da opada vremenom. Ko je još video sajt na kome piše registracija pre 17 godina.

Lepo. Ova tema u aktivnim, a Mitar Rabadžija ne može.

2060:
OVA TEMA U AKTIVNIM A STRIC#1278 NIJE?

Када искалкулишемо да ће Расни бити сајбер-дилер (оружје и све остало) и ако претпоставимо да ће Вукајлија постати легло сајбер-криминала и да че се вечина вукајлија поубијати, да ли че Вукајлију ико користити? Или че нова генерација аутора дочи и бити затечена пред крвавим призором ( расни, желим да се на време претплатим на оружје).

dal si lud dal si blesav

zdravo crkva ruzica,nemoj uplasena biti

2060: Tema automobilizam
GTD: Kako se pali ovo leteće sranje što mi sin kupio ?!

сајт ће већ следеће године постати приватна чајанка на којој се прича о чарапицама и компоту од крушки, а докле ће да постоји као домен на интернету није ни битно, можда до 2017.

(muzika iz grlom u jagode)
te 2060. godine vukajlija je nastavila da pravi kancerogene pojave poput pantele, a raja je provalila da je fora sa pečatom smorila

а и биће холограма, па ћеш моћи рецимо да направиш холограм себе и неке врх вукајлијашицаве како се трпате, па да качиш по порнтјубовима

рејвенко, једва чекам твој холограм

Vukajlija će 2060. postojati kao gerilska formacija koja će zatvarati kafane po Beču, i voziti gocija na pale preko ledina. Okuplaljanje vukajlijaša će biti u vučitrnu.

Teme KK Crvena Zvezda i FK Crvena Zvezda će imati dodatak "Sećanja" na kraju.

2060 година у којој ће бити БЕ БЕ БЕ БЕ БЕВЕ ВЕ ВЕВЕ ВЕВЕ ВЕВЕВ СЕЛО

Неко ће хаковати Планинаров профил.