Догорело.

  1. Kobe ja te brojim. Jebac je utihnuo nesto ali verujem da ce te i on prihvatiti.

  2. Ионако се свађамо због ситница, али одбан Тилма је баш био у најмању руку чудан потез. Ако је цео сајт био згранут његовим болесним постом, не враћај га назад. Није крив Тилмо, крив је модератор који га је вратио.

    И престрого бановање Стевана је мени и даље нејасно. Неколико пута сам читао ону расправу између Џонија и Стевана, нигде нисам видео оправдани разлог за његово бановање. То је једина Џонијева грешка.

    Опет Бушидо није банован кад је напао Тилма, али је за прозивање модератора добио моментални бан. Кад се неко жали на вређање, то је шала, шега, зајебанција, а кад тераш шалу, шегу, зајебанцију са модераторм, онда те банују. Зајебите то какав је Тилмо, сви чланови имају иста права по правилима сајта. Не може да да важи правило: ја модератор, ви говна.

    Иста ствар је била са Пазлом. Покачи се на форуму са ким стигне, никога не дира, чим крене на неког од модератора, одмах га трајно банују, али га после две недеље врате. Крајње непрофесионално.

    Прошле године сам због увреде одрадио бан од месец дана, нисам долазио са дуплих налога. Пазл је био банован на месец дана из истог разлога (претња мени) па је после 5 дана враћен назад.

    Боксеру је трајно банован дупли налог (Зелена Коцкица), а Рихи нови дупли на само 10 дана као и оригинални. По чему Риха има право на дупли, а Боксер нема? Сви су могли да добију по 3 дана хлађења због међусобног помињања чланова породице и трајне банове дуплих налога и готово. Грањка добија 10 дана због вређања, онај шахиста дупло мање за исти ниво увреде.

    Оно за Псета и Бача је по мени било превише. Обришеш тему, обојици бан од 5 дана уз опомену да у случају исте ствари следи дужи бан и готово. Месец дана је много. Свако чудо 3 дана па и свако шизење на Вукајлији.

    Ја сам за то да се трајно банује сваки дупли налог активних или привремено банованих чланова. А модераторски тим, не мора да се мења у комплету. Онај ко неће више да буде модератор, нека га одмах размодују и дати шансу новима.

  3. Može ajdontker .. bitno da nas je više, smorilo vako

  4. Писао сам већ да је размод свих модова тражен из разлога што нисмо селективни као и они(сам си навео примере) него ћемо их све третирати подједнако.

    И други што су сами себе звали тимом па је логично да их и ми третирамо као тим.

    псето

  5. A ko će da odabira šijeet ako ih sve razkurduju?

  6. Кренућемо у потрагу за Курдом и кад га будемо нашли, укурдоваћемо га поново.

  7. Па има ваљда људи који би могли изнети тај терет модерисања. Сматрам да је четворо и више него довољно.

    Знам да се не питам ништа али мој лични предлог би били: Лукс, Ју кен хендл д трућ, Стеван и Валдемар.

  8. Ukurdovati Kurda braćo, to nam je jedini spad!!1

  9. Ukurdovati Kurda braćo, to nam je jedini spad!!1

    _AJAX_

  10. kurd je u siriji odavno, i ne ide im baš dobro pošto kapiram da je u onoj slobodnoj sirijskoj armiji a oni su u kurcu od kad imaju i isis da ih jebe pored asada. osim ako nije prešo u ukrajnu naravno.

  11. OVO!

    Ионако се свађамо због ситница, али одбан Тилма је баш био у најмању руку чудан потез. Ако је цео сајт био згранут његовим болесним постом, не враћај га назад. Није крив Тилмо, крив је модератор који га је вратио.

    И престрого бановање Стевана је мени и даље нејасно. Неколико пута сам читао ону расправу између Џонија и Стевана, нигде нисам видео оправдани разлог за његово бановање. То је једина Џонијева грешка.

    Опет Бушидо није банован кад је напао Тилма, али је за прозивање модератора добио моментални бан. Кад се неко жали на вређање, то је шала, шега, зајебанција, а кад тераш шалу, шегу, зајебанцију са модераторм, онда те банују. Зајебите то какав је Тилмо, сви чланови имају иста права по правилима сајта. Не може да да важи правило: ја модератор, ви говна.

    Иста ствар је била са Пазлом. Покачи се на форуму са ким стигне, никога не дира, чим крене на неког од модератора, одмах га трајно банују, али га после две недеље врате. Крајње непрофесионално.

    Прошле године сам због увреде одрадио бан од месец дана, нисам долазио са дуплих налога. Пазл је био банован на месец дана из истог разлога (претња мени) па је после 5 дана враћен назад.

    Боксеру је трајно банован дупли налог (Зелена Коцкица), а Рихи нови дупли на само 10 дана као и оригинални. По чему Риха има право на дупли, а Боксер нема? Сви су могли да добију по 3 дана хлађења због међусобног помињања чланова породице и трајне банове дуплих налога и готово. Грањка добија 10 дана због вређања, онај шахиста дупло мање за исти ниво увреде.

    Оно за Псета и Бача је по мени било превише. Обришеш тему, обојици бан од 5 дана уз опомену да у случају исте ствари следи дужи бан и готово. Месец дана је много. Свако чудо 3 дана па и свако шизење на Вукајлији.

    Ја сам за то да се трајно банује сваки дупли налог активних или привремено банованих чланова. А модераторски тим, не мора да се мења у комплету. Онај ко неће више да буде модератор, нека га одмах размодују и дати шансу новима.

  12. Predlog za u buduce. Autor kada dobije mod privilegiju da se skine sa rang liste. Da moze da postavlja sadrzaj na sajtu ali da se njegov sadrzaj ne boduje klasicno sa plus i minus vec samo da stoji u delu najnocije i kada stisnes plus ili minus samo se pokaze ko je autor i to je to. Kada mu se ukine mod privilegija vraca se na staro, ali opet mu se ne broje plusevi i minusi koje je dobio kao mod. A sadrzaj koji vec ima kao mod dalje dok je mod isto ne moze da se ocenjuje. Kada ima mod privilegiju ne trebaju mu bodovi nigde da udje. A sve ovo kako bi se barem malo uklonila pohlepa i staranju simpatija.

  13. Znači predlaganje modova. Kosmopolita, The prof, rasni, ja.

  14. Greško, pozdravi Pseta i kaži mu da pozdravi Boxera.

  15. Pakao, ti i rasni možete da budete kandidati samo za trajni ban.

  16. Валдемар, Проф, Скочко и Космо би за мене били идеални модератори. Може и Џери. Имали бисмо 10 година старију верзију Бушида за модератора. Лололо

  17. Pozdrav za Pseta

    Срдачан поздрав Реме

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.