Prijava

nisam baš za to bez plusa i minusa, svakako ne znaš ko je autor dok ne ocijeniš, tako da ono .. nije da oni kradu na glasovima

Адвокадо можеш и сам...ваљда, нисам скапирао баш

Kakve veze ima plus/minus?

Добар му је предлог тај само да ти псето каже

Zaboravili ste ključnu stvar. Kaizena boli kurac. Jedino što može da se uvede je da moderator ne vidi ko je njega kako ocenjivao.

Ali opet, koga boli kurac, ako nekome smeta minus, ne treba da bude mod.

Nego u vezi ovog za spem što reme reče
Ovo se nakad zvalo spem a ne sadašnje gluposti na nivou šestogodišnjaka
http://vukajlija.com/forum/teme/30875-prijedlog-rehabilitacija-uz-sinana

Ali opet, koga boli kurac, ako nekome smeta minus, ne treba da bude mod.

Да бум тс или како оно иде

Адвокадо можеш и сам...ваљда, нисам скапирао баш

Ma zajebavam se, pošto Boxeru na profilu, u razlogu za ban piše da takmičarsku defku pošalje preko Psetovog naloga... Pa reko` verovatno postoji komunikacija. Serem. Dosadno mi.

Snažno su jebani B-)
Sjutra ćemo ih opet jebati B-)
I oni novi koji dođu ako nas ne budu slušali će biti jebani B-)
Ako nas budu slušali jebaćemo autore koji ne slušaju B-)
Jedan neprekidni krug jebanja inspirisan indisjkim kastnim sistemom B-)

Da da a i Ps banovan ljuto lolo

Neka se javi neki moderator, neka kaže koju okupljenom narodu!!11

Modovi, modovi, modovi!!

Ne mogu pakle, još traže đe radi apoteka da kupe pavlovićevu. Boli gussa

Псето, питај Бохора је л' ће тражити одбан за такмичење, или остављамо то за нека срећнија времена? Пошто нећу да пишем дефиницију док је у бановини, то ми дође као да шутирам човека који лежи.

Nema takmičenja reme!!! Nema pluseva!!! Ahahahahahha! Nema! NEEEMAAAA!!
Prvo moramo da očistimo svu ovu spermu koju smo izbacili danas! AAAAARRRRRGHHHH!!!!

Pročitao sam 24 strane ove teme gde je sve moglo da se spakuje na 4-5 strana i da se zaključa, pa se sad smatram kvalifikovanim i da iznesem svoje mišljenje, a imam poprilično da kažem, pa ću ili ostati nedorečen ili biti nerazumljiv, no dobro.

Ja cisto da se javim.
E da jehova, neces opet moderisati.

Ma zajebavam se, pošto Boxeru na profilu, u razlogu za ban piše da takmičarsku defku pošalje preko Psetovog naloga... Pa reko` verovatno postoji komunikacija. Serem. Dosadno mi.

Аха, ок. Долазио сам и ја са његовог налога док сам био у банији, можда су мислили да ће и он са мог па је капирам зато то у разлогу бана.