Prijava

Da ti skrenem paznju je jedna moderatorka trenutno u pms, te vjerovatno ima redovan menstrualni ciklus, pa pribiljezi sebi da pocetkom svakog mjeseca ne otvaras glupe teme jeri bi mogao dobiti ban u trajanju od 150 dana. Ustvari nemoj otvarati uopste teme, tako je bolje! .pozz

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana

Što lažeš čoveka? Ko da je svakoj ribi cilj da se momentalno uda za dobrog debeljucu, a ne da šeta dobre frajere i da ima divlji seks?

Ti ćeš ovde ako ostanše biti ozbiljan autor, jer već umeš da pišeš. Ti i DBSK97 ste mi sada u grupi mladih nada.

Slusaj care,to sto si debeo ili ruzan,visok,nizak,beo,crn,to sto ne znas da kazes neko slovo i nesto slicno,ne treba ni u jednom trenutku da te sputava od toga da uspes..poznajem mnogo gojaznih muskaraca koji imaju devojke i sve..pogledaj danasnje devojke,slomljene su,svaki muskarac samo razmislja kako ce da ih izjebe i sutne..ti budi drugaciji,bas zato sto si drugaciji..pokazi devojkama da si dobar lik,da ti nije vazan samo sex,da ih neces izneveriti,veruj mi da bi svaka devojka pre izabrala nekog debeljucu koji ce da je voli vise od sebe i koji ce umeti da je ceni,nego nekog zgodnog frajera kojeg ce da pokazuje drugaricama nekoliko dana,nedelja i onda kada dobije sta je zeleo i on ce naci bolju,jer bar ja mislim,da od lepse,postoji lepsa,od zgodnije postoji zgodnija..nadam se da sam ti pomogao ;)

Dizvinete na spemu, ali

Ti i DBSK97 ste mi sada u grupi mladih nada

Koja je fora sa ovom rečenicom, šta se krije iza toga? Što baš DBSK97?

ŽIV NAM BIO JA !!!!

Koja je fora sa ovom rečenicom, šta se krije iza toga? Što baš DBSK97?

https://www.youtube.com/watch?v=XY55rmPzd4M

То што си реко да сам педер можеш само преко интернета јер би уживо бројао поиспадале зубе поломљеним прстима . ТИ ЋЕШ ДА МИ ЛАЖЕШ ДА ЛИ САМ ЈА ПАТРИОТА СИСО МАЛА ПОРЕМЕЋЕНА ? Па за тебе сам Бог бубашвабо једна распала и ружна . Дај ако си храбар кажи где си па да се нађемо да ти објасним неке ствари ???
eeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Je l' DBSK ono beše liči na mene? Mislim meni ne liči, ali drugi valjda tako kažu. :/

Dragi Shomy dvajesitri i draga Tužna Lijamko, nije lijepo postavljati ovakve tekstove na sajt, kad svi znamo da su netačni, i mogu da izazovu konfuziju,ili nedo Bog nešto gore, ne znam dal' me razumijete vas dvoje, ako me razumijete dobro je, ako ne samo Vas molim da prekinete s tim jeri remeti redu i miru, a i digestivnom sistemu.Evo prije neki dan sam čita' o nekim likovima u Zanzibaru što nastradaše jer su crnci, a žgoljavi ko da su iz Afrike.

Pozdrav Jupiterus Omnius Maximus