Prijava

Iskren da budem, mrzi me da čitam ove Pazlove romane, ali evo podržavam razlog, samo da ne bi umrela tema, ili barem njena početna svrha.

POYY

MAESTRO BATICE ULAZI KO JEBE PRIJEDLOGE I VUKAJLIJU THUG LIFE IDEMO!!!

1. "Ban na neodređeno" je upravo ono što mu ime kaže - ban na neodređeno vrijeme.

2. Može da se koristi kao "privremena presuda" dok se tačno ne odredi trajanje bana. Mnogo puta se desi da moderator banuje nekoga na fazon 30 dana pa poslije sat vremena kada mu pola sajta na razne uvijene načine pokuša staviti riječi "jebanje" i "majka" u odgovorajaćem obliku u istu rečenicu, preinači ban na recimo 5 dana.

Подржавам.

Ово да важи за оригинале налоге, дупле налоге активних чланова, бановати трајно. јебеш то, "хоћу да се другачије изразим". Изражавај се различито са једног налога, покажи своју разноврсност. Ово продржавам јер би онда било лакше са дуплим налозима.

Неко је предлагао да се уведе бановање на неколико сати током расправа или спемовања.
Може и то, али ја бих пре да се банује на по 1 дан.
Па ако дође са дуплог, дупли трајно бановати, а оригинални на још један дан, то су 2 дана.
Па ако опет дође са дуплог, повећати бан оригиналном налогу на 5 дана.
Па ако настави даље да долази са дуплих, повећати бан на 10 дана и тако за по 10 дана сваки наредни долазак са дуплих па чак и да не прави никакве прекршаје.
Па кад том нарасте бан на 20 или 30 дана, смањиће доживљај, охладиће главу и вратиће се на сајт.
Наравно сви модератори да се сложе и да не скраћују својевољно бан.

E sad, što s mu taj ban namestili ortaci to je druga priča.

Molim te, obriši ovo, ionako je počeo da sumnja.

Protiv
Zato sto mi odavno nije napisao nikakvu defku pa nemam razloga da ga podrzavam jbg

Protiv
Zato sto mi odavno nije napisao nikakvu defku pa nemam razloga da ga podrzavam jbg

Jeri me ti ložiš da ti Pazlija piše defkitze?