W takmičenje

  1. mwiswim swa dwa twi kwazwem wiswe

  2. Dobaw ti awataw. Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  3. Swanje. Pwomeniwa si awataw. Sha tjemo sad? :)

  4. stawiwa sam ti komentaw i dawa sam ti pwus :)

  5. Wideo sam komentaw. Hwawa za pwus. :)
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  6. pwicate ko pedewi :)

  7. Nije nego smo mawko ziljawi
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  8. nifta wi ne znate :P

  9. Ja znam da pwiwam :)
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  10. ko cuskija?:)...ok tu nema w...wowim was swe, miswi se na zenske nawawno :)

  11. a mene ne wowish? pa shto bwee? Shmrtzitj :(
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  12. wowoim samo zemske, mnjam...
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  13. A shto mene niko netje da wowiiiiii? :( :( :(
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  14. nisi sexy i cool ko oni likowi iz brawa...i nemas woze foncic...i tako neke stwawi...

  15. Ja jesam kuw bwe! Widi kako wepo i kuw pishem...
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  16. je w me ti to muwaf bwe?

  17. Ne, ya sam pwewishe kuw da muwam tebe koji nisi dowowno kuw.
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

  18. mojne kakif ko foka bwe bwe bwe...

  19. Slushash wi ti Miwana Stankowitja owih dana? :)
    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.