Prijava

Siguran sam da nisam jedini koji od prvog zvona alarma odložim jednom, pa aj dvaput, pa 7 puta, i onda... Izgubim tako po sat vremena i više, a to šteti organizmu. Ima li ko adekvatnu meru?

Tako što ne otvaraš takve teme u 3 ujutru pa se posle pitaš što nemoš da ustaneš.

Kad ustaješ sutra brate?

staviš budilnik dovoljno da leko da moraš da ustaneš da bi ga ugasio

pa onda ga ne čuješ

Isprobavao sam to. Vraćam se u krevet posle toga. Ajde sigurno neko zna nešto. Odo sad da spavam. Da ne kažem da ću da spavam jednu večeras. Snežana Savić fazon (kupa se), pa imam vremena da se ovde pohvalim. Poželite mi sreću.
Laku noć.

ako legnem da spavam u 5 i navijem alarm u 8 da zvoni 15 puta zaredom odzvoniće svih 15 puta sa svim ponavljanjima i probudiće i cimerke i komšije i mrtvog miša, al ja ću nastaviti da spavam
pre-lje-po

ја се пробудим из прве, спичим телефон толико јако да ми није јасно како остане читав

иначе ствар коју највише мрзим и спреман сам да убијем је кад ме неко нагло пробуди, а за вас који можете да трпите то буђење неколико пута и опет не устанете препоручујем онај будилник са точкићима који бежи од вас и појачава тон све док га не ухватите, мислим да сам видео да има на хоцуто.цом или тако нешто

Ima onaj alarm sat sto izbaci elisu u tri lepe i ne prestaje da zvoni ma kolko ga lupao dok ne nadjes jebenu elisu i ne ubodes u onaj kurac.

Ja imam bag da kad god vidim da mi piše snooze na telefonu, moram da izgovorim SLUUZ

trudim se da legnem na vrijeme. bitno je i zvono alarma, na starom telefonu sam imao neke ptice te cvrkucu i kurac sam ustajao ali sada na novom telefonu ima opcija da je zvono stalno razlicito i to me budi bez problema, za sada. telefon je S5 i to mi je službeni, inace.

stari mi je bio S3 i isto je bio službeni.

S5 najbolji tel u cg sig

ajde prestani da me pratis po forumu, reme (santjago), pomalo je debilno.

Mene bude pastorci Ištvana Pastorka - Ištvan Pastorci

Mora se malo uvećati ovaj gif trule kobilee
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/200808/4710/medium_1784b44827734ae75b5f03f283e8209e.jpg
takoc

Ti za mene samo si seks,
samo seks, jednostavno seks.
Ti za mene samo si seks..
lelelelej..

Ovo što kaže Marko za sad ima najviše smisla. Ajde još neki predlog

a brate, ne računaj njega, njega probudi onaj zvuk ščeta na fejsu.