Prijava

Ahahahaha, Grofe ne bijem ja decu, ni svoju ni tudju.

Ja bih tebe zamolio da prestaneš da budeš opsednut sa mnom i da me proganjaš. Nisam ja iz tvoje fele. Ima tebra toga po gradu kolko hoćeš, sigurno će se naći momak i za tebe.

Нити те прогањам нити сам опседнут тобом, ти си започео читаву расправу да моју констатацију, а расправљамо се само у оквиру ове теме, то што си припадник ЛГБТ популације мени уопште не смета, иако сам хетеросексуалац, толерантан сам према другим полним оријентацијама.

Djoko, tu si u pravu, učinilo mi se u jednom trenutku da imaš mozga...zaličilo jebiga da se sprdaš pa sam pomislio, dešava se...al posle si nastavio sa nebulozama pa sam shvatio da se ne sprdaš i da si skroz ozbiljan.

I stvarno se ne ljutim, gde ću se ljutiti na takvo dete. Štaš, možda neki tvoj pradjed ubio brata ili opljačkao dedu, zaklao neku ženu ili dete i eto vratilo se tebi.

Care, prestani, NE znači NE.

Traži bre frajera na drugom mestu.

Ти настављаш са помињањем породице и опет са намером да увредиш. Ел сад треба да дајем пример са женом ти?

Ahahahaha, jel će do kraja večeri da ti trebaju pilule neke ta smirenje?

Ne izvrći. U stvari verovatno ne izvrćeš, samo si spor. Polako, slovo po slovo,pročitaj dvatriput...

Ел сад треба да дајем пример са женом ти?

e, žene mogu kao ilustracija
zato i služe

А јеси врцав. Да се хумор продаје на пијаци, свима би убио цену.

zasxto spemujete ovako ozbiljnu temu decxko

Упућено Јавиу, ти ме и насмејеш повремено, морам признати упркос страни коју тренутно држиш.

fakat je spem
RIHU ZA MODERATORA

Упућено Директору.

хаха а јебем ти

Care, prestani, NE znači NE.

Traži bre frajera na drugom mestu.

Нисам тражио никакав контакт с тобом. Уколико мислиш да ти се некако набацујем (заиста не видим зашто би тако мислио), нисам припадник ЛГБТ заједнице. Бојим се да твоја психа опет прави пројекције.

Riho, je li možeš da izmoderišeš sa nekoliko onako iskrenih opaski?
Upućeno Rihi

ahaha ovome nikad kraja, jebote...

Care, o čijoj psihi ti pričaš?

Eksplicitno si izjavio da si gej i da tražiš momka. Eksplicitno sam ti rekao da ja nisam iz tvoje grupacije. I zamolio te da prestaneš da me proganjaš.

Jesam pravilno napisao 'eksplicitno'?

Care, o čijoj psihi ti pričaš?

Твојој, осим ако не патиш од BPD-а

Eksplicitno si izjavio da si gej i da tražiš momka.

Где?

Eksplicitno sam ti rekao da ja nisam iz tvoje grupacije.

Можда и јеси, али то сам већ и сам закључио констатацијом да си припадник ЛГБТ групације.

Jesam pravilno napisao 'eksplicitno'?

Јеси.