Prijava

Наравно да нисмо равноправни. Ми смо напреднији у сваком погледу. Ми смо за вас запад, буквално.

Vid ga maći što ureduje iz srca Vojvod'ne

Zajebite vise s one strane drine i to, pomisli covek jednom da se sprdate, dva puta, vi svakih mesec dana isto.

Ono sto ja mogu da predlozim je da se umoduje neki mod za reakcije, nisam 100% siguran al ovi su neuki za to.

Маркo
не знам откуд вам та идеја да сте равноправни са нама из србије и да можете да постављате неке услове...

Ali ne može iz Bijeljine neko, to neračuna se, Bijeljina je bosanski pandan Ćuprije, crna rupa RS. Npr. Remac bio iz Bijeljine, slušo Dip Prpl i pao pod čari Natnata,

Nisam znao da je Remac iz Bijeljine. Od pre par minuta imam 1 prijatelja manje na fejsbuku, daj boze da se na tome zavrsi, da ne bude i nekog nasilja, ne znam da li cu uspeti da se savladam.

Pa modovi su uglavno izbosne, krajine i crne gore poreklom koliko se meni čini.

Jedini mod iz Centralne Srbije je bio bač, ali ga je međedovski lobi ubrzo uklonio.

Ma kakva centralna Srbija: Kosjerić, Užice, Dragačevo, to sve hercegovački genom, međedina svuda oko nas, moj ti Rokee :(

да, митке, толико сте напредни да се нисте још увек ослободили од турака, а ми то завршили пре сто година

čekaj, zar smarko nije bosanac

On je B0000S0000NAAAC.

Bosanci modovi? Šta je sledeće, da predlažete izbeglice? Dajte ljudi, mislim stvarno.

samo da kažem da su Srbi iz Bosne veći Srbi od onih iz Srbije i da zaslužuju da ih se bolje tretira, toliko

не може бре и овде да се издркавају ове мањине јебем ли им децу, имали смо модераторе босанце, модератора геја, црногорца и жене

идите код соње лихт па се жалите

baš. pored ovako plodonosnog juga

Kajzene, molim te reci ovom bosancerosu da me više ne vredja indirektno. Stvarno više ne mogu da trpim njene provokacije.

najtužnije od svega je što je marko spadao u bosance :((

не, ја спадам у гејеве