Prijava

Vrlo lako bih nekoj babi objasnio koliko je dvadeset santima.
http://thumbs.dreamstime.com/z/hands-showing-distance-27026472.jpg
Evo, ova metoda je najprostija, mada imam i neke alternativne u ponudi.

Al kako da joj objasnim kolko je trideset megabajta?? Dvesta kilobajta?? Šta zna baba šta je minutaža muzike u WAV formatu, bitrejt, JPEG il šta ti ja znam. Pomoyite

kaži joj
baba, to je pola od šeset megabajta

kazes---to su kompujerski centimetri

ako hoces da joj pokazes rukama onda jbg moras uzeti komp...i ubiti je u glavu

Deda preko puta moje kuće je sve pretvarao u hlebove, jer je rođen bio dvadeset i neke i pregurao rat partizane i četnike i glad. Zovu ga da ljudi da pije pred prodavnicom - đe da pijem pivo, to jedan ljeb.

E, sad. 4GB USB je nekih 650 dinara. Hleb 46 dinara. - Bako, 4GB fleša ti dodje 14.13 hlebova.

ahahah deda majstor

Reci joj fino da je to 31457280 bajta!

Gde ima pivo koje kosta jedan hleb?

Lepo joj kažeš da je 30 megabajta znatno manje od 30 terabajta, a kad te pita gde su ti nestali gigabajti između pitaj je koga ona to za*ebava.

O, jebemu boga, vidiš da pišem u prošlom vremenu, umro čojek ima dobrih godina, uračunaj inflaciju i pičke materine i cene u konvertibilnim markama, nemoj čovek da se u grobu prevrće i na kraju cilj je Radjardovu baku tehnološki opismeniti na pivo ćemo tek kad nauči na Fejs ići i skidati torente.
:'-(

koje godine ti je umro deda,luks?

LOL moj je klepio prošle godine ali ovaj jebešga nemam pojma koje, predobar čovek bio, jebešmi sve poveo bih ga na neko okupljanje da je živ jer je bio prelord. Naravno, grebao bi se za pivo od nas xd

i buksne bi dobio naravno xd

Meni se đa ova Lukšovo objašnjenije, leb je dosta stabilna valuta...

Кажеш, толико ти треба да би ставила толико и толико песама и ћаао

кажеш баба знаш кад слушаша радијо и то, е па то ти је оквирно простор на конпујтеру за око 10 песама
:случај решен:

Jebo vas patak, umalo ženu nisam probudio od smeha koliko ste nenormalni.

папучо

Nisam ja papuča, nego klompa.

Tukao bih je dok ne nauči.
Možda nije najlakši ali je najbrži način sigurno.