Ljudi sa rešenjima

  1. Predlažem da svako ko zna nekog u Srbiji koji govori o rešenjima, a ne samo o problemima okači neki njegov link, sajt ili bilo šta.
    Mislim na ljude sa referencom, sposobne i proverene koji nude operativna rešenja za sadašnju socijalnu i ekonomsku situaciju u Srbiji.

    Evo ja ću za početak objaviti link i sajt Branka Dragaša

    https://www.youtube.com/watch?v=6xwxiVSdxEE
    http://www.dragas.biz/

  2. ПРЕКИНИТЕ ДА СМАРАТЕ ЈЕБЛА ВАС СРБИЈА И СИВА РЕАЛНОСТ И СВЕ ОСТАЛО ИДИТЕ КУКАЈТЕ НА КОМЕНТАРИМА Б92

  3. DA SE BAVIMO REŠENJIMA SADA GDE BI NAM KRAJ BIO SADA

  4. Marko ubija svako priču koja nema veze sa njim. I sa nesrećnim ljubavima.

  5. Voli nesrećne ljubavi. Onda mu lakne, nije jedini.

  6. jebeš mu mater, teško da bi ijedna.
    zato je on tako nervozan....

  7. ovde treba staviti luksovu sliku, ai ono prajvat išjus

  8. Glavni
    ovde treba staviti luksovu sliku, ai ono prajvat išjus

    Nije problem brate, evo
    http://i.imgur.com/Q0OCkW6.jpg

  9. Da ne kvarimo čoveku temu, evo jednog priloga. U pitanju je ozbiljan ekonomski stručnjak koga je i Vučić hteo u svom timu, ali ovaj nije hteo Vučića (što će reći, zna za jadac).
    https://nkatic.wordpress.com/2014/09/29/fiskalna-konsolidacija-na-putu-ili-na-stranputici/
    EDIT: Evo još malo: https://nkatic.wordpress.com/2014/12/15/srpska-ekonomska-drama-i-intelektualni-eskapizam/
    Meni kao laiku, njegova objašnjenja ekonomskih procesa bivaju potpuno jasna i logična. Preporučujem.

  10. ja moram da izjavim za televiziju da je glupost kriviti sad politicare, potezati neispravnost helihoptera i takve gluposti, nesrece se desavaju, sta cemo sad..

    ako moram nekog da krivim neka to bude majka, fazljeta ili kako vec, 16 godina, porodila se, dete rokala kravljim mlekom, i zbog takvih toliko cimanje, zbog nekoga ko bi u najboljem slucaju taksirao rozim mercedesom d200 po novom pazaru, poginuli vodeci strucnjaci necega u drzavi, ali to je vec druga prica, nesto sto ja mislim da je generalno poremeceno u svetu

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.