Prijava

Samo je jedan od predloga nezadovoljnih autora, onih koji svakodnevno pišu, čitaju i ocenjuju NAJNOVIJE definicije.

Evo spisak autora kojima ovo smeta i koji se zalažu da se ovo promeni, a nadam se da će nas biti još više.

djorkaef,
Džonimir,
jebac_presretac*,
Kashof,
Čegrtaljka,
Klinkenštajn,
Fender Stratocaster,
le piaf,
Dr Quake,
Agilni,
Krle96,
Фрајкор,
janpi,
Mlada Partizanka,
Director,
Plastični Zet
GrayWolf,
jocko,
PROSEČNA SRBENDA,
Bulgakov,
RockyPadre,
Kafa,
Loksi,
Шоне007,
Rasni,
Цокула,
jugs.

Molio bih bez SPEMOVANJA.

Hvala.

Stvarno je onaj algoritam za detekciju hejta i lajka očajan, treba ga srediti, uraditi bilo šta.

Brojanje ocena sa groblja dovodi do nekih komičnih situacija, takođe nesretna odluka.

27. marta video ovu temu
27 marta resio da ostavim komentar
27 marta video da ne sme da se spamuje

i da podrska za agilnog, dodaj me na spisak.

27.3.2015 dao podrsku agilnom za izmenu algoritma

Kilavom kurcu i dlaka smeta

djorkaef

Samo je jedan od predloga nezadovoljnih autora, onih koji svakodnevno pišu, čitaju i ocenjuju NAJNOVIJE definicije.

Kakve veze ima taj algoritam sa čitanjem najnovijih definicija?

Ne sa čitanjem, već sa ocenjivanjem.

Dodaj i mene ako vam znaci meni svejedno

Dobro, brate, ocenjivanjem. Kakve veze ima? Šta tačno remeti?

Joj al bi vas ja na njivu pa da kopate kanale i zatrpavate.

Posle bele vukajlije i ovog neće kaizen ništa uvoditi za vjek vjekova lolo

Radjarde, algoritam prati ocene date nekom autoru. Tipa, ako čitaš svakoga dana definicije, pritom autor čiji ti stil leži svakodnevno objavi po dve definicije, ti nakon pet dana nećeš više moći nikada da ga oceniš, jer si mu uzastopno dao deset identičnih ocena.

HAL: I know that you and Frank were planning to disconnect me, and I'm afraid that's something I cannot allow to happen.

Pa brate,
svaki dan isti ljudi pišu i ocenjuju defke. ja prvi, a verujem i ostali koji to rade, poštujem i cenim definicije za koje je uložen neki trud i na takvu definiciju neću da dam minus, a posle 10 istih ocena više ne možeš ocenjivati istog autora.

dodaj i mene
a upisaću se i u suparničku listu
meni isti kurac, a volim da pomažem ljudima

Што се тиче оцена са гробља, ја сам на нули са њима или без њих, али оно што мени више од свега смета је то што нема довољно модератора да истовремено могу да се прате и форум, и радови. Немој да се зајебавамо, без замене за Циклона, Нату, Бруса, Џонија и Агилног сајт не може да функционише. Не могу Трућ, Фејс и Видра сами, а остали кад налете.

Само на читање и чишћење свих нових радова би одлазило по 6-7 сати дневно. Дефиниције се слабо читају и оцењују, можда је добро избацити опцију праћења, па нека сви читају само најновије и одабране. Исто важи за постере и реакције. Њих има 3-4 пута више него дефиниција, људи више то и оцењују, али модератори не бришу оне са лошим скором.

Нпр. онај Ребрасти је спемовао правећи 10 постера са истом сликом, данима су му стајали постери у дебелом минусу, нико није брисао све док га пар људи није пријавило да спемује па су му одмах обрисани скоро сви постери.

HAL: I know that you and Frank were planning to disconnect me, and I'm afraid that's something I cannot allow to happen.

Дејвиде, искључуј то сокоћало!

LOL, super implementacija, kajzene
Ja mislio da svakih deset ocena nekom autoru moraš da kombo-brejkuješ ocenom nekom levom autoru.

јао страшно

само да се врати стари чет и ништа више