Prijava

Koliko li tek ćube dobija kad ova slepica uzima 400? Minimum 1200...a takvih slepaca koliko oćeš dakle ćube ubi milijarde i milijarde dnevno...čudo da taj vlasnik već nije kupio celu zemaljsku kuglu...

Чуо сам да Никси ЈуТјуб плаћа 1 долар за 1333 прегледа за сваки клип, односно 3 долара за 4000 прегледа. Сад колико је то тачно, не знам.

Ja sam čuo da ima ljudi neki ljudi koji rade a isto ima tako neke kurave koje neko sponzoriše...ko će mu znati šta je tu tačno...

Ako meni pokusavate da odgovorite sa ovim masinbravar, student, dvorska luda dozvolite mi da vam objasnim:

Zorana je glupa i verovatno neobrazovana. Kao takva kakva je(jedini kvalitet osim snalazljivosti koji sam primetio je da je solidna picka) mogla bi da radi u parfimeriji, butiku, promocije, u kaficu ili trafici ili da se jebe za pare(sponzorusa ili kurva nebitno). Samim tim bi ili radila za neku prosecnu platu u nasoj zemlji ili bi radila posao na koji se u narodu ne gleda sa odobravanjem tako da mogu da konstatujem da je zorana vrlo snalazljiva i da je uspela da iz svojih kapaciteta izvuce maksimum i realno ladi jaja za pristojne pare(neka bude somaca mesecno nebitno je).

Ako se ne varam srbija je puna fakultetski obrazovanih ljudi koji rade(ili ne) marginalne poslove u cilju prezivljanja dok je ova glupaca videla na sta se curke poput nje loze i uz ulaganje u sebe razvila fin biznis. Uporedio bih je sa dj krmkom koji glumi budalu za pare i jebe mu se.

edit: zato sam postavio pitanje cime se bave ovi sto je pljuju samo sam trebao da dodam i za obrazovanje

Pederi i šupčine na svakom ćošku interneta.

sve nesto kapiram da se mora prcati sa nekim fuzbalerom.
logican sled dogadjaja.
kolarov vec prca 2 manekenke javno,ne verujem da je on.

Pseto sve je to u redu osim što ja ne verujem da uzima bilo kakvu lovu za svoja trabunjanja...ne dozvoljava mi zdrava logika da poverujem u to...taj ćube samo deli pare jebote, ispade da se milijarde podele dnevno, ej dnevno...pre će biti da je neko sponzoriše...

Pseto sve je to u redu osim što ja ne verujem da uzima bilo kakvu lovu za svoja trabunjanja...ne dozvoljava mi zdrava logika da poverujem u to...taj ćube samo deli pare jebote, ispade da se milijarde podele dnevno, ej dnevno...pre će biti da je neko sponzoriše...

a za to nemam pojma brate i ako joj jucub placa uopste mi ne ide u glavu kako to funkcionise ja sam te podatke ovde video

ne bih je udostojio kurcetine ove moje sto ima problem sa erekcijom

Nisam citao temu, fala bogu, ali moram da primetim da ova Zorana, iako gluperda bez ikakvih kvaliteta, nikom ne otima 'leba niti radi nesto neposteno. Prica nafurane gluposti i komentarise sminku, i debili to gledaju - sasvim legitimno. Kao sto su Vuciceve bajke usmerene ka lumpenproletarijatu i uopste intelektualno osujecenim personama u rangu Dionisija, tako je i Zoranino proseravanje usmereno ka glupacicama od 13 godina koje tripuju manekenstvo u Milanu u 15-oj.

ali kakve spike na temi,pa jbt nisam predrasudan,al mislim da je to kanal za zene i gej muskarce...nek oni to gledaju,sta mi ima u to da se mesamo...a one spike za pare prejadne na temi ahahha kakvi tuzni ljudi

Šta znam meni nije toliko teško da poverujem da se vrti tu solidan keš.Da nije tako ne bi se muzičari(pa čak i ova naša domaća živina i goveda) cimali da gase tuđe kanale čim neko okači njihovu pesmu.

brt imam problem sa erekcijom

Ajde bre ne ložite se na gluposti. Otkud vam ideja da u ovoj zemlji mogu da se uzimaju pare pišući blog ili ga snimajući. Kod nas blogeri, naročito ove modne blogerke, rade za naturu. Ova snimi neki kurac za šminkanje ili oblačenje i dobije kao nadoknadu robu tog brenda koji je izreklamirala. Kakve crne pare, ne tripujte se. Pare ima, zato što su joj roditelji ozbiljno nafilovani, a ne zato što ih ona zarađuje.

zorranah da bude primer i uzor mojoj maloj sestri

I mensčini da ne zarađuje toliko koliko se izdaje, samo još jedna vrsta marketinga i samopromocije. Ako pričaš kako ti daju 200-300 jura za reklamu naći će se neka budala koja će da se primi i stvarno da da.

Kolko ima ona? Ima 32-3 godine?

zorannah da mi resi problem sa erekcijom

Ajde bre ne ložite se na gluposti. Otkud vam ideja da u ovoj zemlji mogu da se uzimaju pare pišući blog ili ga snimajući. Kod nas blogeri, naročito ove modne blogerke, rade za naturu. Ova snimi neki kurac za šminkanje ili oblačenje i dobije kao nadoknadu robu tog brenda koji je izreklamirala. Kakve crne pare, ne tripujte se. Pare ima, zato što su joj roditelji ozbiljno nafilovani, a ne zato što ih ona zarađuje.

evo ne znam bogu mi

Ono sto sam pisao sam pisao pod pretpostavkom onoga sto su ostali pisali da zaradjuje neku lovu