Prijava

Retko se ko ovajdio od pomoći na Vukajliji ali meni ovo baš treba. Solidan broj ljudi iz svih delova zemlje.
Braćo, meni jako draga osoba, mlada, ima karcinom na levom plućnom krilu. Na zajebanom mestu, zahvatilo krvne sudove i nema operacije. E sad, bombarduju me sa nekim informacijama za neke meleme i čajeve a plašim se da je to jedino što mi je ostalo da uradim. I sam znam za par slučajeva gde je pomoglo. Nekog dečka od 25 dina su doktori pustili gajbi da umre, njegovi ga odveli kod nekog muslimana koji mu je napravio neki melem nakon što je pogledao rezultate iz bolnice i dečka poslao kući da pije 14 dana. Rekao mu da ide na kontrole i sve ali da nikako ne prihvata zračenje. Posle prve kontrole doktori videli jebeno čudo, od tumora ostala samo ona ljuštura i doktor iz fazona kad je već tako daj laserski i nju da oklonimo. Momak nije hteo otac ga natera bukvalno i mali umre na operacionom stolu. Taj musliman zvao gajbi posle 15 dana da pita šta su uradili to jebeno kad im je lepo reko, kako je saznao Bog sveti zna. Ćale mu se ubio iz puške ubrzo jer je utripovao da ga je on ubio. Realno i jeste.
E sad, bilo koji savet, broj telefona neka priča nešto sve mi znači. Nije bitno gde se nalazi i koliko je para ako se plaća, ispoštujte me ili ovde ili u pvt značilo bi mi mnogo mada sam iscimao već neke ljude koji su baš iz ove priče. Napišite neki slučaj ako znate šta i kako da se desio, da je nekome pomoglo itd. Baš bilo šta jer sam jebeno očajan zbog ovoga.
Nemojte spemovati sa nekim nebulozama bilo bi lepo, u kurac vas ljubim pls

pricaj sa melkijadesom on je rekao da mu se obrate oni koji imaju taj problem samo en ynam da l ce ti onako nadrkan odgovoriti

idi kod josifa spahica

Brate ako zna stvarno vezaću ga u podrum bez vode dok mi ne objasni sve šta i kako.
Hvala anđele

brate muslimani su genijalci, ne zajebavam se, efendije su stvarno pravi ljudi. verovatno i da znaju svakakve medicinske fazone. cak je moj cale isao kod jednog zbog nekih stvari i pomoglo mu.

Мислим да је Црнигрујан или Вита писао о неком ортаку/познанику/рођаку који се излечио уљем канабиса, али не сећам се који тип карцинома је имао. Сад ћу покушати да изгуглам то.

Bohore, jebaću te usta ako zajebavaš. Pokušaj da nađeš na forumu gde sam pisao o ovome, ako ne budeš mogao, pišem ti nekad kasnije u pvt, sad nemam vremena

Ne zajebavam se krsta mi. Pvtujte mi i ti Stec i ti Duksone pls

znam slucaj da covek koristi ulje marihuane i da mu se stanje poboljsalo.odredjeno vreme se koristi,pa se sagledaju rezultati.bila je i tribina o tome.
http://lekalizuj.rs

Stevane, prekini da me mešaš sa Vitom aman

Ja sam cuo da sveze voce i povrce, organsko, moze dosta pomoci. Znaci nista kuvanje, barenje... samo operes i jedes. Opet ponavljam, organsko. Mada sa sela si, ne bi trebao to da ti je problem.

Čekaj ulje kanabisa i ulje marihuane je jedna te ista stvar ili ne?

da , pa kuvanjem ti se gube vitamini i samim tim voce/povrce nema ulog ukoju inace ima. jebes coru sa gomilom svega kada je skuvana.

To picani. Cimao sam Melka već.

Распитај се за мелем од меда и корена ђумбира. Нарендају се два корена ђумбира (не ђумбир у праху већ баш свеж ђумбир) у кило меда и то се куса 3-4 пута дневно по једна супена кашика. Распитај се и за дејство чаја од корена маслачка, кажу да је и то добар лек против рака. Још једна од мера заштите је кашичица-две соде бикарбоне са чашом воде дневно. Има још нешто, мада многи лекари су против тога: језгро сушених коштица кајсије. 7 комада дневно је неопходно узимати. Уље канабиса не знам како може да се набави, али између осталог помаже и код рака плућа.

Хемиотерапија уништава ћелије рака, али и слаби имунитет, тако да је свакако неопходно да се имунитет што више ојача.

makrobioticka ishrana pomaze.ne moze se od nje izleciti,al moze da bude kao neka vrsta dodatka.
znam da su ljudi pominjali kubu i njihovu vakcinu.zbog nekih peripetija se to jos masovno ne proizvodi,al na kubi je koliko sam cuo dostupna i delotvorna.

Што ти се уља у канабиса (марихуане, како год ти воља) тиче, можеш да га купиш у Словенији, кошта неких 150-200 евра, али нисам баш сигуран око цене... Углавном није преко триста... Али царина би те ојебала много више тако да замоли некога ако иде из Словеније да саштека ту бочицу у чарапе да не нањуше керови... Мислим да је та једна бочица довољна за месец дана, али питај ти или ако ти неко други буде куповао оне словеначке апотекаре колико се конзумира...
И да, разматра скупштина да се то уље легализује...