Prijava

Znači u Sloveniji može da se kupi lagano u apoteci? Do jaja.
Hvala vam, pišite šta god vam još padne na pamet ja moram da zabodem malo baš sam u kurcu.

malo frka oko prenosa.kapiram da je manji rizik kupiti ovde nego vugliti iz slovenije.

to za marihuanu nije zajebancija,ni lozenje ni urbana legenda...ljudima stvarno marihuana ubija rak...pogledaj mnogo slucajeva na netu...ja pusim 10 godina cigare svaki dan po ljut broj,a mogu da udahnem ko jebeni sportista na planinskom vazduhu
nemoj gledati ko da je to neko lozenje ljudi koji vare,marihuana stvarno jebeno pomaze ljudima u tim slucajevima

Али овде можеш само од локалних ћомана и мини дилера да узмеш неко срање које није уље но се пуши, и није марихуана него 50% домаћа конопља и 50% кукурузни бркови. Фора је само да замаскираш мало мирис да керови на граници не осете... Зато кажем оно за чарапе, не мислим да ће поред њих керови осетити...

uzeti u apoteci defeinitivno.

znas kako preko granice
dzep
ili bilo gde samo da je na tebi
nikako u torbe ili nesto
tebe nikad ne pretresaju,samo pregledavaju torbe dole

Браћа_Шнајдери
Али овде можеш само од локалних ћомана и мини дилера да узмеш неко срање које није уље но се пуши

gresis ;)

najbolje je biti naivan i pricati sa carinicima i reci ej imam droge. iskrenost je ta koja pali. iskrenost ce pobjediti. iskrenost se ceni.

Е сад се сетих! Брескве и кајсије мораш да набавиш, стандардно поједеш и онда осушиш кошпе па их разбијеш и унутра имаш нешто као мали лешник. То осушиш и треба јести 20-ак на дан. А ево и да објасним зашто ради. Та чудеса у себи имају цијанид (једна од најотровнијих супстанци, убија за пар минута ако се узме једна таблета), али око тог цијанида се налазе шећери, а ћелије рака заправо узимају тај шећер уместо здравих ћелија и сјебу саме себе... Отровно није, ваља чак и превентиве ради, ја сам скрцао десет за редом и ништа ми није било...
ЕДИТ: Баба Ванга је рекла да ће лек против рака имати доста гвожђа, цијанид је једињење гвожђа... То ако ти је нека утеха

И послушај ово од оланика, ни под разно у кофер.

ja kad sam prenosio vutru preko granice stavljao sam u dzep
nikad nece panduri uci gore i pretresati svakog pojedinacno,samo ce traziti pasose
nikad se ne desava da u basu,vozu itd pretresaju nekoga
u kolima moguce da hoce,mada i tu tesko
oni pretresaju samo kofere koji su dole,jer njih zanimaju samo velike kolicine,a velike kolicine ne mozes da drzis kod sebe na sedistu
tako da zajebi mirise i sve,samo lagano u dzep

То осушиш и треба јести 20-ак на дан.

Не знам за брескве, знам за кајсије, споменуо сам и то у коментару на преходној страни. Не мора 20, довољно је 7 комада дневно. Битно је да се коштице кајсије осуше једно недељу две и да се онда једу. Тад имају мање цијанида у себи.

brate moras mu objasniti i da ne klone mentalno. jebes ga, ako yapadne u depru tesko da ce se iyvuci. mentalna snaga je verujem pedeset posto izlecenja.
danas sam bas razmisljao, kad neko lezi u bolnici, dodju mu u posetu i ophode se prema njemu kao prema teskom bolidu, sve fino, folirantski, sa nekim bolesljivim, pazljivim i uplasenim tonom, jebote, pa tom coveku je potreban razogovor koji odstupa od tih krutoaznih brbljanja.

Ja ako ti kako mogu pomoći javi.

ako je njegova egyistencija neautenticna, ako se zamara glupostima i nije produhovljen, morace tome da se okrene, u suportnom ode sve pokurcu. sve je ovo usko povezano. kao i sa postom iznad. potrebno je okruzenje normalno, jebote mislis da bi se izlecio kada bi provodio vreme uz bake iz srednjeg veka i pink. bi kurac, potrebno je manastirka atmosfera, gde odise duhovnost i ono sta +smiruje coveka. takodje, misli - pozitivne

Preterujem, ali je ovo stvarno bitno , ne u tolikkoj kolicini koliko post govori, ali svakako da su jedan od faktora kao korak ka iylecenju. nem pojma.

И у потпуности се слажем са Панђером, не спомињите му/јој рак... То ти је као да тебе неко подсећа да постоји изузетна шанса да умреш ускоро јер ова држава има лоше здравство и нелегалне лекове за које се поуздано зна да помажу. Понашај се као да рак не постоји, као да је све на свету дојајно. Не кажем да ће умрети, има шансе за излечење, али треба остати позитиван. И мој је савет да не иде на хемотерапије јер већина људи умре од последица радијације, а не од рака (а боли и једно и друго)... На вама је да одлучите

Ипак иди Фендерову верзију са седам кошчица, нисам ја баш сигуран око дозе

pokusaj da dodjes u kontak sa ljudima koji se bore za legalizaciju marihuane u medicinske svrhe,ti koji organizuju tribine.mozda ce imati opsirnije informacije gde se moze nabaviti i pod kojim uslovima.

ne jebote, mora mu se reci da ga ima, uostalom on to vec zna. ali ne treba to da bude stalna tema razgovora, potrebno je boriti ga i motivisati ga. mada obicno pri takvom susretom sa smrcu covek dobije neku nenormalnu motivacu da nastavi da zivi. da, ponavljam, potreba je atmosfera gde nema napetosti, nervoze, tenzije , neprijatnosti, sve to utice. potrebna je zelja.