Prijava

јебо вас ваш први мај све у дупе!!!

hahahahahhahaha
na ušću dvaju reka
ispod saća

upravo sam se vratio sa prvog maja. prvih par sati, ok. pilo se pivo, igrao se stoni tenis, jelo se meso. pichio je neki dens radio tipa tdi. tebe su bile prosek, jedna podrigivala naglas. dosli i neki chudni ljudi posle. druga je tvrdila da je lezbejka. sve u svemu moglo je i bez ovoga.

Previše se očekuje od prvog maja, zato ljudi budi manje opušteni, nervozni i prosto to nisu oni. Verujem da će 2. maj biti prava stvar.

nadam se. ja cu ga radno dochekati.

Uranaaaak
Opushteno čekam te sama ovu noooć

ZHELIM DOBRODOSHLITZU GOSN TIBORU VACIJU.

Bilo je uobičajeno, al onda sam uveče dobio sina.

Neko ti je noćas napravio sina.

Preljepo bilo, ništ nisam jebao kao po običaju ali sam pojeo i popio boga oca, na kraju zaspao na nekom zidiću. Pri tome, bio u ekipi neki Italijan, ne da nije hipster, nego isti Vuco, iste cvike, svira u metal bendu, jede presno meso i nonšalantno podriguje. Umanjuje nostalgiju za rodnim krajem. Prelijepo.

Који је овај 1. Мај у ствари 29. Новембар...

Ја не гледам на први мај ни са политичке нити религијске стране.
БРТ, ПРВИ МАЈ ЈЕ СЛОБОДАН ДАН ЗА ЦЕЛУ НАЦИЈУ, ШТО НЕ БИ ОШО ЗДРУШТВОМ ДА СЕ НАЈЕДЕМ И НАПИЈЕМ УШУМИ? Боље ушуми него у кафани ил коткуће.
Ионако немамо довољно времена да организујемо такав неки скуп, па нам тај слободан дан дође страва.
Следеће године ће 1. маја бити Васкрс, ја мислим, тако да ћу тад ипак прескочити напијање. Али кад је овака ситуација, што да не?
Много има квази србенди који моралишу на фејсу и са стране о томе, а не знају где се пали свећа за мртве. ау пм

Ја не гледам на први мај ни са политичке нити религијске стране.

bravo

Po kojoj logici je 1. maj na Vaskrs, kad je Vaskrs u nedelju. A 1. maj u subotu?

па јер ние тако?

Jeste u nedelju. Al kako je preskocio 2 dana nije mi jasno.

ПИТАЈ БОГА. ЛОЛ

Moram sa vama da podelim veoma neprijatno iskustvo.. Krdo metalika se uvalilo bas pored mene i znacajno smanjilo ugodjaj prelepog dana.. Jebeni retardi, najpre sto su dosli obuceni u crno i u martinkama na 25 stepeni, smrde od znoja govana i ko zna cega.. Zatim su poceli sa svojim igrama.. Prva igra dobacivanje sa flasom piva 2l ali nekako butinama ne znam ni sta su radili, nogama treba da uhvatis, vec tad sam ozbiljno popizdeo.. Onda su krenuli da rade najdebilniju stvar- skok sut sa kamenom i prilicno solidne velicine... Nazalost niko se nije povredio, majku im jebem bolesnu. I za kraj sednu u krug i onda ustane dvoje i jure se oko tog kruga. Pokusao sam da ih rasteram rotkvicama (glupan iz drustva kupio rotkvice ko jede ta govna), ali bezuspesno.
Ovo je samo jos jedna potvrda, da je razlog okretanja takvoj muzici i najdebilniji stil oblacenja u stvari mentalni poremecaj. Da li su to traume iz detinjstva, socijalna ekskluzija ili sta vec, ne znam stvarno, ali ako bi mogli da pomru svi nekako, to bi bilo sjajno.