Prijava

Menjajte naslov teme....Rasni izduvao si, Cara se prihvatio kandidature a i Tibor takodje tako da dva Milosa ubise loša tj tebe....

CARU I TIBORA
ZA MODA DVA

Ako neko ima kaizenov broj da to završimo večeras.

promenicu i shifru ako treba da zmia ne banuje kaizena ponovo

LOOOOL

Malo mi je glupo, najvishe zbog rasnog, ali mislim da je trenutak da i ja postanem moderator. Jeste da je sajt propao al nema veze. Ima tu sigurno shta da se radi i da se neko

B A N U J E
A
N
U
J
E

Opa i Tibor se slaže...Rasnijeva kandidatura se povlači...

Tibora za moda!
Caru za kaizena!

CARA JE NOVI

G
A
Z
D
A

Ma daj Krle sad i njega da predlažemo za moda...mojne si smešan...

Milsim da Tibor ima sve kvalitete da bude kvalitetan mod a samim tim sto je madjarština zastupaće prava manjina a to jebu skladu sa evropskim teznjama i beogradu kao multunacionalnom gradu...

sa druge strane Cara je prek ali pravedan i kao takav biće odlična protivteža Tiborovoj madjarštini...

TIM ZA BUDUĆNOST EVROPSKU
TIBOR I CARA
CARA I TIBOR

O.P.A.

Posle dužeg razmišljanja i nećkanja, istinskih previranja i odrađene SWOT analize uz brainstorming mogu reći da

P R I H V A T A M
R
I
H
V
A
T
A
M

JER JA SAM NOVI

G A Z D A
A
Z
D
A

CARA PIČKA - NOVI TITO

ubijo malog rasnog ko tile lolu ribara

V
R
A
T
I
C
U

D
Z
A
N
K
I
J
A

N
A

S
A
J
T

LOOOOOL

Realno, sunovrat sajta je nastao kako se dzankee povukao.
Mnoga su pitanja

Zashto sobara vishe nema, zbog chega mali zlojavac vishe ne dolazi, dokle tako misli, ima li to veze sa rasnim???

zlojavac looool. ne znam, al stanje sajta je oslikano dzankijevim odsustvom. tema o tenisu, haks i kladionica najvishe trpe zbog toga a one su temelj ovog foruma.

Tibor se odmàh nametnuo pravim potezima i idejama..Kaizene reaguj, ako moze jedan Darijo Mačkić, električar sa diplomom Nezbit fakulteta da budne savetnik predsednika, predsednik uo nsz, predsednik uo sajma može i do juče nepravedno banovani Tibor da bude mod!!!

i sta ima veze što je Cara teo da ti pokaže koliko ti je losa zaštita na sajtu i sjebo ti servere za po sata? Ma 10 minuta i manje...to je uradio za dobrobit tvoju i sajtoa...