agar.io

  1. nije sad je prvi neki team op koga cu da sjebem

    refresuj

  2. imate ekstenziju za hrom za agar

  3. bio drugi u ovoj što si postavio podelio se da pojedem jednog velikog pre nego što se spoji al se ovaj brže spojio jbg

  4. to obichno tako bude. NIko josh nije umro dok ga drugi ne pojede

    N O O B
    O
    O
    B

  5. Pozdrav svim nubinama. Evo tople vode.

    Imate ekstenziju na hromu, neograničen zum in zum aut, vide se linije terena, virusi su providni pa se vidi kada se neko krije da mož da ga zgutate.

    Generalno bih preopuručio igranje u dark theme varijanti, mnogo manje umara oči. Ima još niz nekih džidža bidža ali ove dosta olakšavaju igrovanje

    https://lh3.googleusercontent.com/SK618pZSw_uHnT3cFOh2U40yioTBucIKIAtoqSdEMSfPwgA2MfA3knJlhncZs3Hm-JqQgsE0YQ=s640-h400-e365-rw

    https://chrome.google.com/webstore/detail/agario-mods/bmofencpfjfladdmoiflekmblmhflbkp

  6. Totalna glupost od igre.

  7. Andjelko druzhe, svaki put kada ti to napishesh u tebi umre jedan AndjelkoNS

  8. A igram i dalje, pa jedan oživi.

  9. Naravno Andjele da je sranje kada te pojedu. Ali nije sranje kada ti jedesh, morash biti poshten. Zbog AndjelkaNS

  10. ja sma video Brucea kako igra, sad će on mozhda reci da to nije on....ali zna se vec da svi igraju agar od kada je sobar u baniji

  11. Анђелко мрш са теме

    Каро знали смо за то још ос раније, међутим ми нисмо кварише и играмо агара како је бог заповедијо

    Но драго ми је што играш у слободно време и што покушаваш да се издигнеш из нуб агар друштва. Можда једног дана постанеш пуноправни члан

    АГАР МОД ВУКАЈЛИЈА ТИМА

  12. Ok, ako se to desi vishe nechesh biti solo admin/mod

  13. agar gowno
    celte pozdraw wratijo se ja

  14. e, ja se izvinjavam, mora da postujem da bi mi agrar.io bio na vrhi poslednje aktivnih temoa u kojima sam uchestvovao.
    Kip kalm i yeahdite kod dzhoa

  15. reprezentativna pauza je prošla i sada ,jači nego ikad, proglašavamo rat haksovcima oporavljeni napunjenih baterija i mentalno pročišćeni. spremte se spremte smradovi

    hhaha ovo spremte se spremte uvek govori jedan profa iz tesle milorad b. legenda

  16. Šta je ovo Experimental?

  17. Pojeo sam nekog debelog.

    Zvao se AngelNS. Chini mi se da je u pitanju nash andjelko

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.