Prijava

A realno mnogo je glupo ako zena nema gaće...jer kad ima gaće može da skine pa da opet nema, a kad nema ne moze da obuče pa da ima...daklem u prvom slucaju imaš mogućnost izbora a u drugom ne...os sa gaćama može, oš bez gaća može..

Zavisi sve od odevne kombinacije. Npr. na izuzetno dug šlic ne ide da se vide te neke gaće
http://i.imgur.com/dN2wW3W.jpg

Slično važi i za nokte. Na roze nokte ne idu lila gatje

I za brus ako je dubok dekolte...ne ide...

samo da vas podsetim, ja nisam rekao da NEMA gaće, samo da mi je nebitno kakve su:

Izbor boje ženskih gaća je čista redundancija, ne pamtim da sam ikad u životu obratio pažnju na boju ili izgled gaća, samo na skidljivost ili cepljivost (dok sam bio mlađi, sad očekujem da ih nema pre nego što dođem).

To što vi projektujete ginofobiju nema veze sa mnom :)

ginofobiju

Tako znači, počeli smo i da se psujemo.

Ja jednom nisam nosio gaće 3 dana bio neki zemljotres u kraljevu ja bio go u krevetu pa sam samo patalone natako nabrzinu i tako sam bio sve vreme bez gaća dok se nije zemljotres smirio i sredio kuću... čak sam ivicu dačića pozdravio bez gaća kad je došao u najugoženija područaja helikopterom...

Šta je Ivica radio u Kraljevu bez gaća?

Mislim na mene on je možda imao gaće...

Tako znači, počeli smo i da se psujemo.

Lapsus, htedoh reći gEnofobiju.

Ali ozbiljno dajte mi neki valjani razlog zašto ljudi nose gaće?
Ja mislim da su gaće izmislili masoni da nam stegnu muda a to vam je ljudi spora ali sigurna kastracija sve sa ciljem da smanje svetsku populaciju na 1 milion stanovnika.
Možda deluje glupo ali ja ne vidim drugi razlog...
Zapalimo muške gaće i bokserice takodje i budimo slobodni kao što bruseve su palile feministikinje tako i mi!
Oslobodite svoju muškost stega NWO!

Ludi napisaću ti posle što gaće nosimo

Ludi Psihijatar, da li možete paste-ovati neki od svojih skorašnjih status update-a

Ne znam o čemu pričaš objasni to al na srpskom...

Ludi Psihijatar is going commando now.

Ozbiljno objasni kakav status da pastujem ovde i odakle da kopiram... Jel može neko da mi ovo prevede što je napisao Redjard i objasni mi kao malom detetu pošto mi mozak ne radi baš najbolje mometalno...

Ludi Psihijatar

Ali ozbiljno dajte mi neki valjani razlog zašto ljudi nose gaće?
Ja mislim da su gaće izmislili masoni da nam stegnu muda a to vam je ljudi spora ali sigurna kastracija sve sa ciljem da smanje svetsku populaciju na 1 milion stanovnika.
Možda deluje glupo ali ja ne vidim drugi razlog...
Zapalimo muške gaće i bokserice takodje i budimo slobodni kao što bruseve su palile feministikinje tako i mi!
Oslobodite svoju muškost stega NWO!

Brate ja se sećam da je ćale dok sam ja bio sasvim mala biba terao kevu i kućnu pomoćnicu ovu da mi oblače one tesnije gaće. Ne one baš tesne da se rizikuje sterilitet nego one sa jačim lastišem kao boxerice. I da kad me oblače da mi kurac uvek bude na gore u gaćama. Onako ko upasan da je. Zahvaljujući tome evo ja sad u 30 godina kad imam punu erekciju i kad stojim onako go kurac gleda u plafon ko u pubertetu da sam. Liže stomak skoro. I muda tj kesa je baš onako fina uopšte ne vise ko u bika nego baš onako fino stoje, dosta devojaka misli tako. E sad druga je stvar što ja tu punu erekciju imam jednu u 10 puta pošto sam dosta puta pijan kad imam sex i sve pa onda da ti ne pričam. Nadam se da sam ti pomogao jbg
E da, ima jedna anegdota od pre par godina vezana za sve ovo. Devojka neka je izvalila ovo pa me terala da stojim pod erekcijom onako i onda uzme kurac povuče ga na dole do granice bola i pusti naglo. On udari u stomak onako i baš jako pukne, ne bi verovao ko osrednje kad udariš dlan o dlan. Onda smo se smejali tome danima ha ha. Bilo zanimljivo

da ste se setili mogli ste da krcate orase tako

Eto, bravo. Reći ću babi da za slavu kad bude trebalo za tortu da joj ne treba čekić, imam rešenje. Malo će isprva biti čudna situacija al jbg. Da se ubrza.