Prijava

Koi će mu kurac sat od 400 evra bolje da stavi sve na crveno nego da da tolke pare na jebeni sat

sad za četristo evra moš odeš dvaput po sedam dana avionom de oćeš u evropu, sa sve doručkom i ručkom

put je već drugo nešto

Ma bilo šta.

Zanimljivo je kako ljudi ne cene svoj trud.

ako imaš 400 evra čuvaj ih trebaće ti

.Napiši konfuguraciju koju imaš pa vidi da li možeš nešto da iskoristiš.Koju matičnu imaš od nje zavisi koji tip procesora mož da metneš

Od trenutne konfiguracije kurca nema jer koristim laptop

Kupi bolje sebi neki sat. Bar ćeš opravdati svoj trud.

Razmišljao sam i o kupovini sata, nađoh jedan koji mi se sviđa za 10 soma, tako da mi svejedno ostaje oko 300 jura za ovu kupovinu

da li posedujes dovoljno prakticnog znanja da sam sastavis komponente?

Recimo da posedujem

Znaš li da kupljeno kućište ne smeš otvarati dok je pod garancijom?

Idi onda kupi delove od mađara na kupujemprodajem, taman i uštedi jedno 30-40 evra

Znaš li da kupljeno kućište ne smeš otvarati dok je pod garancijom?

Jes

Маћори купи све посебно, кад будеш сакупио кинту јави се ође да склопимо нешто.

А који курац сат дузимаш, лепо браћала компару склепаш и боли те карина. Или комбинација кокс/курве.

Мада боље компара, ја фурам ФЛЕГШИП компару и јебе мисе за кокс икурве када дркам у 4к резолуцији

kupi flefsip kurvu krmacu.
sa satom.

Kupiš celo kućište, pa ga rastaviš na komponente, da izgleda ko da si ga kupovao iz delova, potom ga lepo složiš i eto, tako si došao do obe varijante.

Ultiskech
l
t
i
s
k
e
c
h

Još Jednom Me Bocni,Izbost Cu Te! xD

ja ne mogu ni tastaturu da kupm

све једно, битно је само да буде пентијум 4, купио га ти у продавници или ти га скопио неки хакер потпуно је не битно

Ovo i mene trenutno zanima jer mi je komp zreo za promenu. Zaključak na osnovu pregleda brojnih foruma i upoređivanja cena - ako imaš ograničen i prilično tanak budžet (kao što ti imaš) savet je gotova konfiguracija kad se pojavi neka akcija. Jer realno za 400 e možeš da kupiš solidan gejmerski procesor (Intel I7 toliko koštaju i to srednji), a sastavljanje konfiguracije za gejmovanje i igranje najnovijih zahtevnih igrica je po meni teško izvodljivo. Uostalom, evo ti ti link gde možeš da proveriš da li može da pokrene GTA5 , koju god konf. da sastaviš za 400e nema šanse da bude sve na high, teško i na medium.
http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1308&game=Grand%20Theft%20Auto%20V
Za profi gejming 600e (uz maksimalne uštede na napajanja, kućište i matičnu ploču, i ulaganje na procesor+grafička+RAM), pa na gore.