Promena identitea na Vukajliji - STRIC 10 TEMA PRASHAK

  1. Zbog chega to ljudi rade. Zbog chega se kriju. Zbog chega se kriju tek toliko da i dalje znamo njihov stari identitet. Zashto ne promene sve do te mere da ih niko nikada ne izvali da su ti likovi ranije bili.

    Ovo mudro pitanje mi je palo na pamet danas dok sam chekao u supermarketu red a zhena ispred mene je kupovala prashak. Prashak mi je delovao jako poznato, kao da je prikrio identitet. Iz prve ruke nisam mogao da porvalim koji je to prashak ali mi je delovao jako poznato.

    Slikovito objashnjeno na primeru Ere i Avatara

    http://www.doozoric.com/image/data/ARIEL%20SPRING.jpg
    NEKUL
    u

    http://online.konzum.hr/images/products/080/08010936l.gif
    KUL

    Zashto ljudi otvaraju duple kao onaj Bobo Koko samo da bi pishali po marvi. U chemu je poenta. Zar se to ne mozhe sa starim niknejmom? Zar je potrebno promeniti identitet?

    S T R I C
    T
    R
    I
    C

  2. Koji kurac?
    Kakve ovo veze ima sa stricem?

  3. Zato shto tema nema veze sa mozgom, pa je ubachen stric momenat da bi bilo jasnije

  4. A i vech danima niko nije otvorio ni jednu STRIC temu. Teebor bleji po haksu do 2 ujutro ne radi nishta po pitanju strica.

    Zaboraviche ljudi jbt

  5. Sad kad si me i to posrao dozhiveo sam krah.

    Vishe nechu otvarati teme sa stricem, ochigledno je da ih pogreshno upotrebljavam tj da nisam shvatio sushtinu strica

  6. da li hoces da aludiras na to da sam ja ariel u stvari?

  7. LOOOOOOOOOOOOOOL

    shurnajest = 14

  8. Ponishtitjemo ovu STREETZ TEMU

  9. Zhao mi je rasnee. Stric teme se ne mogu ponishtiti dok se notvori sledcha u kojoj se objasni zbog chega nije bila dobra prethodna stric tema. Tako napredujemo.

  10. Ovo je blazhi oblik buhtle.
    Vecherac mora Tibor neshto da uchini.

  11. A sledecha stric tema treba da bude u znaku fudbala i kobjashnjavanja jer je 11 po redu.
    Mora se poshtovati simbolika

  12. BUHTLA iz nehata.

  13. I ta buhtla kava da je bila losha je ojachala STRICA, poshto si ti iz buhtle preshao u STRIC nooba.

    Ko zna. Mozhda sada ERA postane STRIC.

    Nikad se ne zna

  14. vi se sprdate sa stricem. ne stricujem do daljnjeg. podatke sa profila cu pohraniti u neki folder na kompu. nemate poshtovanja. kakve veze ima stric sa jebenim era prashkom?

  15. Tibore daj sliku jebo te pas.
    TRAZI JE STAMPAROS

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.