Klovnovi

  1. Jel ima neko da voli klovnove? Ja ih ne kapiram, nisu mi smesni i idu mi na kurac. Nisu mi smesni bili ni kad sam bio mali. Skoro me neka klovnica zagovarala nesto kao oce da me sakrije od sunca nekim malim kisobranom, da nije bila zensko reko bi joj da se nosi u picku materinu ovako sam samo reko kul super i ona otisla.

    Jova Radovanovic na kreku svi do jednog.
    http://ekostumer.dk/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/2/8/28936_1/kostume-klassisk-klovn-30.jpg

  2. Klovn je potekao sa zapada. Zato je retardirano smeshan

  3. cak je i ime idiotsko. ponovite ga 4-5 puta cisto da vidite kako zazvuci retardirano u glavi.

    K L O V N
    L
    O
    V
    N

  4. Klovn bi trebalo da zvuchi smeshno.

    Ha ha vidi ga, hirs d klaun, hahahah

    glupa americhka deca

  5. LOVNK
    OVNKL
    VNKLO
    NKLOV
    KLOVN

  6. cak nisam gledao ni onog po Kingovoj knjizi sto je kao strasan. Veci Dejan Cukic od Dejana Cukica.

  7. evo kako klovn od obicnog transfera blama napravi gigatransfer:
    https://www.youtube.com/watch?v=wsGDSCIPfx4

  8. Sećam se, pre jedno deset godina, dovede komšinica ćerku od pet godina kod nas i klinka priđe mom stolu i kaže "nacrtaj mi klomba", i ja sad zbunjen i retardiran, pitam, "šta da nacrtam? klompe?", klinka kaže "da". Ja nacrtam klompe, ona opet, "ma ne to, nego klomba", ja nastavljam da je ispitujem, ne pada mi na pamet šta bi to moglo da bude, kad dolazi ćale, kaže, "nacrtaj detetu klovna, šta se praviš majmun" i meni dođe iz dupeta u glavu. Nacrtam joj klovna na kraju.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.