Prijava

Cara je slomljen. U petoj godini havarisanja sajta srce nasheg junaka, borca, prijatelja prestalo je da kuca. Otishao je rano, ostavljajuci velo boli za sobom hiljadu praznih stranica i josh toliko neisprichanih pricha. Koliko nas je samo puta zasmejavao svojim ekscesima a mi mu to nikada nismo priznali niti smo ga ikada istinski podrzhali. U takvim situacijama uzrochno-posledichna veza implicira osecaj krivice ali neumitno je da ga vishe nishta ne mozhe vratiti i da nam ostaje jedino da svakok vikenda igramo partiju agara u njegovu chast i smejemo se chitajuci njegove nestashluke na forumu. Određeni izvori preliminarno iznose carine poslednje rechi "zhao mi je shto je moralo ovako, greshan sam prema vama bio josh uvek skupo placham ceh, ispochetka da krenem sada bi sve drugachije- ne bi nasrchao na agar mod teem od zemlje jachi, ali nema vishe shansi za mene, proshli su nestashluci ko vozovi kad prodju izgleda kao da je gotovo".
Eto, sada je svima jasan uzrok carine diverzije koji je na svojoj maršruti naleteo na kamen, nesavladivu prepreku za njega ispostaviche se kasnije, koji ga je naposletku i potpuno razorio a to sam JA.
Autoritativnna priroda Alfe doshla je do izrazhaja, Alfa sajta(agar) pokazao je zube i unishtio Omegu(strica) shto je rezultovalo zasluzhenim suverenitetom nad sajtom.
Pre nego shto uspostavimo poptunu kontrolu zhelim ovom prilikom da notifikujem ekosistem po pitanju nashe tolerancije koja je od sada pa nadalje nulta. Pripazite se ako ne zhelite proci kao pokojnik moj vam je savet. To je nash novi ego. To smo mi. To mi radimo. Mi radimo to.
Odjavna shpica dostojna velikog gownara ali i chove. Pochivaj u miru anhele. Merhaba.

mozhete mu odati pocast tako sto necete objavljivati uopste na temi narednih sat vremena. bilo kakvo polemisanje i komentarisanje na temi je besmisleno jer je sve jasno receno tako da cu zamoliti administratora da zakljuca temu u smiraj dana.

ako nekog interesuje pred smrt cara je pred ochima vidjao agar parole i logo jer je smrad . pravi ljudi vide treshnje kada umiru. samuraji u dushi. chestiti i stvarno plemeniti ljudi. kada ja umrem videcu tresnjine cvetove jer sam pronicljiv promucuran stabilan suveren jak samouveren galantan i imam veliko srce i jako sam pronicljiv.

Idi glođi veš mašinu, tastatura je opasna stvarčica.

Stric je jaci nego ikada, dobili smo tajno mod mesto i vladamo iz senke.

S V A K A Č A S T
V
A
K
A
Č
A
S
T

АГАР МОД ТИМ ФЛЕГШИПУЈЕ!!!!!!!!

ŠIPU, ŠIPU, DAKAKO

баззи буди добар, тиси добро дете. Играј агара, бака ће бити срећна

kakav mejmunko jbt,trudi se da pise ovolike postove a niko ih ne cita ahahahh

Devojcica zivela
malom selu.Poslali su je u ludnicu jer je
ubila celu svoju porodicu.Nakon sto je
probala da ubije i psihijatre odlucili su
da je ubiju.Nakon toga ona se zaklela da
ce se osvetiti svakome ko procita ovaj
post i ne nalepi ga za 1h na 10
komentara.Ako to ne uradis ...
Višemajka ce ti umreti za 4 sata a ona
ce ti se u ponedeljak u 12:00 uvece
polako usunjati u sobu i ubijati te svojim
nozem.Sad si se uvalio i nema ti izla