Prijava

GDE MI JE ORDEN NA POSTERIMA KOJI SAM IMAO?

NEKI PREJADNI MOD MI JE OBRISAO POSTER MIS ALBANIJE A PRVO JE SKINUO ODABRANU

Kakav prejadan potez, pretužno.
Ljudski talog.

chat je preumro,bas dugo nije bila bleja ona ljuta,jednom u 10 dana fazon,ostalo udjem pogledam postove od pre 76 sati i nikog u prisutnima i odem

Sve se raspada a meni skidaju odabrane lolololo
Prejadno

Ja sam, slučajno.

Agilni odaberi mi defku.

KAIZEN MI JE SKINUO ODABRANU!

ZAŠTO?
POSLE TOLIKO PARA ŠTO SI NA MENI ZARADIO TI MI SKINEŠ ODABRANU KAIZENE

Brt koji čet kad četujemo na fejsu. Nema tamo da nam upadnu nooobovi razni već samo samo lordovi koje sami ubacujemo u grupu ok?

Ne nego cu cetovati sa rasnijem i volom iz kupusa

koliko ce preobjasniti ovo sto sa dnapisacu kako volim kad sam ovako navaren i razmisljam siroko i uzivim se totalno osecam nekako se ko da gledam neke stare kasete
svakako kvalitetni smo na tom cetu i bogdanu,ali chat kafana ipak je chat kafana plus sve one glave sa spiska sto sam napisao sto bazzi stalno linkuje isto objasnjavaju
al necu siliti i ne treba siliti,sve dok nesto umire prirodnom smrcu,ne treba sprecavati to umiranje,bolje da umre nego da postane sranje i usiljeno...
nek dodju neke nove glave i nastave nasim putem ili stvore neki novi ali da objasnjava vise,mada pretesko je to nekome traziti gde ce sve ono da prejebu..samo neka budu DOSTOJNI nasledjivanja ljutih i ljubaznih glava
tako je i u rl,kako nece biti i na netu...ne racunajuci mesta iz kojih sam se selio pa sam bio prinudjen da napustim stara drustva koja su objasnjavala...kad sam se selio i promenio dve osnovne,cak i kad se nisam selio otkad zivim na bezaniji isao sam peske do mladosti osnovne skole u 4. i 5. razredu koja je ljut hod pola sata do 40 minuta kad si klinac,onda kad se sagradio pekic isao sam zajedno sa ovima iz kraja mnogo njih,pa srednje dve promenio i iz obe sam izbacen pa isao na vanredno...zilion gotivnih ljudi i vrh picaka upoznas promenujuci 6 skoli i blejajuci u kraju nakon sto si izbacen i dve srednje i nemas vise pravo da ides u skolu...pa cak i drustvo to iz kraja se raspalo,zivimoo ovde na metara ahahah nekad celo vece i dan blejanje i unistavanje i lujmovanje i ljutoljubaznost danasm,ma sta danas vec 5 godina ne blejimo nikako skoro,bas retko kad,al uvek postujes glavu s kojom si mnogo prosao i uvek je tu BRATSVO kad se sretnete...naravno ako je prirodno raspadanje,a ne da se s nekim pokacis i slicno...uvek si voljan da izvuces nekog iz sranja ako mozes i pobijes se za nekog...tu su klinci koji vise i nisu klinci ali dobro sa njima bi mogao da blejim,ali ne blejim,njima sam idol ljuti oni su fasada juniorsi a ja i moji ljutoljubazni ortaci fasada...iz srednje sam ostao u kontaktu od cele armije sa jednim likom(kojem je inace dzoni kurajber stric to sam zasnao tek pre nekoliko meseci ahahh),iz kraja sa 2,3 lika haha i sa njima samo blejim,kod kurajberovog necaka cesto idem u blok,njegova ekipa se jos nije raspala,ne moze da se poredi s onom mojom iz kraja ali opet su bolji od vecine degenkoa u ovoj deceniji sve neki usiljeni mrstavci kojime bi mnogi iz mog kraja znojili pre 5,6 godina,vidis kad je neko fejk ljuta glava kad si sam ljuta glava i iritira te pojava ta ili mekane glavice,mada ima i kul likova...ali picke i dalje objasnjavaju cak i vise nego ranije eto one napredaju,prosle decenije bile su vrh ove su prevrh...ali picke su tu da ih izjebes i sutnes,spermu po faci isprskas i lupis samar i ne mogu da imaju efekat ko sto imaju ortaci jer s ortacima se kvalitetno zajebavas,a ribe retko koje mogu da se kvalitetno zajebavaju a da ne deluju usiljeno i nego drugacije osim samo to da hoce kurca...nisam nikakav oblik soviniste stvarno,ribe koje hoce da budu tretirane ok tako su i tretirane od strane mene ali vecina hoce da ih ponizavas a ja ih ne ponizavam iz mrznje nego jednostavno zato sto tako traze,a i zato sto hoce kurac da obradjuju ljuto,a i ja volim lizati picku cak i cmar ali van jebanja ne dozvoljavam bicarkama da manipulisu mnome,nemaju tu moc ni dinara ne ide njima dobija prevelik debeo i tvrd kurac zato dinara neces...sta ima da ti placam ti vise volis moj kurac nego ja tvoju picku
haha al sam odlutao ali poenta je da objasnim kako stoje stvari i da objasnim kako stvari propadaju,ja i ti se brate za godinu dve necemo ni cuti fazon,al uvek ce ostati taj rispekt medjusobni i ako nesto zatreba cimaj i ako mi nesto zatreba cimam te...ovo je kao neki odraz realnosti,chat kafana je bila skup prekul glava ali umiremo prirodno ne pojavljuje se neki shupak koji nas banuje i sprecava nego sami to odlucujemo to je bitno...video sam preko 250 glava ljutoljubaznih s vukajlije u prolazu al nikome nisma prisao i rekao e desi,glupo mi nekako bilo,drugo je to kad se dogovorimo za bleju,a drugo kad se sretnemo negde...mada kod svakog sam video zelju u ocima da mi izdrka sto je i normalno navikao sam na to ceo zivot svako hoce da mi izdrka