Prijava

Мој:
"Дошао пијан на наставу"

ja sam bio najgori djak u celoj generacij u srednjoji,a ovde na vukajliji su uglavnom streberi

Не верујем, баш супротно је

nije,cak i oni za koje sam mislio da su bili ko ja fazon 5 nula bili su hahahahha a reko bi indijanci najgori bili...kasno stize indijanisanje kod nekih izgleda

svako koga sam odavde pitao fazon nesto odlican ili cak 5 nula

Skočio sam slučajno jednom onižem profesoru guzicom zavrat. Bukvalno. Ne sjećam se šta su naveli kao razlog za smanjenje vladanja, znam da se ovaj derao kroz hodnik i kad me odveo kod direktora: "Ovaj oće da me ubije!" Inače, sve razrede sam završavao sa 3.5 i 3.6, osim četvrtog kad je bilo navučenih 4.5.

Ja svrsavao sa 3.7
Osim zavrsnog sa 4.0

Nikad nisam imao smenjeno vladanje jerbo sam znao da podjebavam ali kulturiška, a ne džiberski da dođem pijan na nastavu.

Bajdevej, neki dan mi je prišao jedan profesor iz srednje škole koji je u mom srednjoškolovanju bio na počecima karijere i kaže mi da nikad nije zaboravio jednu moju rečenicu koju sam mu rekao na času:" Biće jednom dobar profesor od tebe."

Hahaha
Meni bi prisli samo jebat sve u facu
Jerbo sad "smiju"

ja sam u drugoj srednje jebao kevu preljuto sa nedolicnim ponasanjem i imao keceve iz svega osim iz fizickoh,a tad sam bio mrsav i bio sam najbolji u disciplinama skakanje,tcanje,medicinka i ostalo i u osnovnoj medju najboljima iako mnogi ovde misle da ja nesto trchim slabo,grese,mogu ljuto potrcati cak i sa stomacinom danasnjom i uz sve buksne i pljuge,al me boli kurac za takvo znojenje kao sto je trcanje,smara preljutio...

Slikacu vam knjizicu kod kuce ako se setim da izneverujete

Hahaha
Oll ne ide dalje od fotelje, sig.

De dzuuks.

Ja i moj dobar drugar sedeli u zadnjoj klupi :D i kaze profa kad smo nesto bili glasni zadnja klupa napolje :@ i mi koje smo budale podignemo onu klupu i sa njom izadjemo napolje, smejalo se celo odeljenje i svi su nas voleli nije me ni bilo briga z smanjenu ocenu :D

Izuo sam ljuto profesora ruskog na fudbalu, posle redovno zadizao nogavicu na času i pokazivao ožiljak u fazonu vidite šta mi je ovaj manijak uradio. On me isto slao kod direktora jer sam mu rekao nešto "tražili ste evo vam ga", više se ni ne sjećam. Njemu sam isto meketao ko ovca u slušalicu u fonolabaratoriji, nikad nije provalio ko je, a tad je najviše popizdio, zvao našeg razrednog da dođe i kukao mu ko ženturina neka. Htio da me ruši jednom na polugodištu debilko, zaključivao ocjene, a ja opravdano bio odsutan... I spiči mi keca iz kontrolnog kojg nisam radio, pa još jednog jer kao izbjegavam njegove časove a on planirao da pita. Čitav razred skoči i on kao ne ne, računamo mu prosjek po pravilima... Kako sam imao još samo jednu trojku prije toga, ispadne nešto 1.6, tako da je bio prinuđen da mi zaključi 2, čitav razred mu se smijao u facu. Nije imao autoritet ni kod đaka ni kod kolega, svi ga jebali preljuto.

jebes fotelju,koji ce mi to kuras,stavio sam komp kod kreveta
i jos jednom te vidim da uporebis sig ides kod mene u enciklopediju,mada me cudi sto i ranije nisi tamo

Ovo što je Armin zalepio kvota 1.02 bila da će se naći ovde ololo
U Osnovnoj i nekako u srednjoj u prvih mesec dana mi razredna smanji na keca na početku i postepeno popravlja da bih imao 5 za kraj. Znala za jadac.
Sećam se jednog ukora
Smanjuje se ocena iz vladanja jeri je učenik na sred časa se popeo na klupu da uhvati leptira koji ej bio na prozoru
Jbg, proleće bilo otvoreni prozori a moja najbolja drugarica volela leptirove
Inače Vlahovićeva žena Danka bila direktor čkole di sam išao i bila kućni prijatelj sa nekom mojom rodbinom u Jagodini. A i znao sam da je ubila 2 čoveka kolima na Kosmaju i nije dana odgovarala jer Vlahović bio ministar tada pa im namestio u papirima da su ludi. Držao sam je u džepu jbg. A da jednom sam na hemiji zapalio cigaru ova u mal nije umrla

pogodio sekretaricu ledenicom u vrat

Баш си шашав кисарми