Prijava

Odlična tema, posle ću da nađem neku lepu ženu samo da okupam dete ☺️ Ništa nije kao topla voda

овај десно најружнији амер икад

Jesu joj lijepe usne avluv, nema sta

Ljubio bih mwah mwah

Sad cu da je stavim na profilnu

Buhahahahahahhahhah Stalkere brate ☺️ ajajajja

Ahahaha stalk to se nisam nado

Delfin je prava riba, ko je reko sisar grom ga spalio! ☺️

Sad cu da je stavim na profilnu

Volim takve rasne lepotice. Ne volim plastikarke. Pratim je još kad je bila dečiji model. Prirodna je sva.

Dečiji model, sounds creepy

A naročito mi se dopada što joj je usna kao rascepljena malo, kao blago zasečena, to mi tako nekako ... umetnički dođe. Jbg ne umem da slikam, ko da imam dve leve ruke, osakatio me Bog tu... a imam oko estete. Pih. ☺️

дечији модел аххахахахаххах

Aha, deca manekeni. Vidi:
https://www.scmp.com/sites/default/files/styles/og_image_scmp_fact_check/public/d8/images/canvas/2022/03/15/7100fad9-be7b-4817-96b6-75a54659a52c_c7ee0fec.jpg?itok=zRLq3zfs&v=1647331883

Jedno vreme mnogo me zanimao modeling, fotografija portreta i slične stvari čak sam i radila ponešto od toga, pa sam sve to pratila i tad sam je i otkrila.

ја знам ову клинку виђао сам је раније мсм на сликама али деца модели мош миалити

Nijedna slika nije Vucic, razocaran sam

HAHAHHAHHAHAHAHHAHA aahahhahahha

Kakav prelep finiš ovog glupavog dana ☺️☺️☺️

Neočekivano ću spavati lepo. ☺️

ја знам ову клинку виђао сам је раније мсм на сликама али деца модели мош миалити

Epa to su već roditelji krivi koji ih dovode u agencije sa 4 godine. Da. Verovatno ima tu mutne pozadine ali uglavnom reklamiraju dečiju odeću, obuću, igračke, slatkiše. Ko bi znao ima li odista lošeg u tome, negde da, negde - možda - ne.