Добре пичке v2.0

  1. Ahahah ali mog brata apu zamisljam kako ovo gleda u sobi sa crvenim sijalicama, a soba skroz u minimalističkom fazonu, ima radni sto sa jednom lampom, mali ormar i jednu sliku na kome je bunar, onako crvena svetlost na njegovom preozbiljnom licu, ne drka, nema čak ni erekciju gleda ove klipove sa obnaženim ženama držeći se zagonetno za bradu i na kraju klipa samo izusti... "odlična drolja"

  2. dobro zapazanje, i ima onog crnog labradora na wallpaperu

  3. Hahahaha kakav genijalan opis zap

  4. Hahaa, ubo si sve sem minimalizma u sobi. :D

  5. па то је идеал Бохксеру, ово је тема ДОБРЕ ПИЧКЕ, ал добро, ако је ово она глумица из убца мог старог онда ок, била је на идеалу, ваља оверити ову тему са њом.

  6. sta je ovo ideal oci joj gledaju u dva pravca i ima muslimanske obraze

  7. Ma nekako mi deluje kao da misli da svi treba da joj trčimo po mcflurry u pola noci. I ga pojede manje od pola.

  8. то не умањује њен добра пичка епитет

  9. Hahahahah zap

    Izuzetno harizmaticna i sarmantna devojka

    Gde iskopaste ovu trecu sliku jebem vas?

  10. dobra je jednom sam imao susret blizak sa njom kod konja i samo je odjednom pritrcalo krdo vristavih devojcica i okruzilo nas pa sam se izvukao smorio sam se bas jako dobra picka i uzivo

  11. ој ловачких хехехах

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.