Добре пичке v2.0

  1. Ja sam je jebao i onda su nas okruzile vristave devojcice i morao sam da stanem

  2. Ja sam ju sreo na zemunskom keju, ima preko 170 sig

  3. Ma gde 165 ima sigurno 168

  4. 173 moja procena

  5. hahaha zar je bitno mozda sam omasio i za 15

  6. mada likovima kao tebi je visina od presudnog znacaja nisam na to racunao

  7. Bila je sa Marcelom u vezi inace, teski sjeb

  8. hahaha marcelo gledao i drkao mikropenis jeste novine su u pravu

  9. Bila je i sa ivanom ivanovicem u kombini, tako da su joj mozda fetis ti manleti

  10. Dobro je da smo zakljucili ovo pa i ja imam cemu da se nadam

  11. Cim je bila s cmarelom imamo i mi sansu

  12. Maestro je za njega omar sarif

  13. Ahaha ali mamu nam svima jebem pa to je obicno dupe... obican glupavi mesnati zavrsetak nogu. Ali neee mi moramo da ga deifikujemo

  14. To je vise nego solidna masna guzicetina, koja pripada jednoj izuzetno seksipilnoj personi, a ne fali joj ni sisa, ni lepote u licu, tako da ima osnova za glorifikovanje nje

  15. svako dobro zensko dupe zasluzuje oltar na kome zrtvujemo svoje musko dostojanstvo

  16. Maestro tu sliku u crvenom kupaćem je kačila na story

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.