Prijava

Ne znam kakva je bila bez silikona, ali ovo su joj drugi i po mom misljenju majstor joj je ovog puta dosta bolji posao uradio jer joj sise sad deluju dosta mekše kad ih dira i nisu onako tvrde i statične kao kad su prepumpane... Obrati pažnju na zadnje 2-3 minute klipa https://spankbang.com/2uw9p/video/m0niqu3+d3+ir3+cwh+shows+off+her+body

prevelike su brate i nezdravo razdvojene meni je ovo turnoff veliki

Moguce, meni ne smeta mada znam dosta ljudi koji ne mogu da podnesu silikone... Meni svejedno, more i jedno i drugo...

Uh uzasne su i meni

ove su mnogo bolje i ima stomak lep

Vazzzle - neka picka na insti, platis joj glumi ti ribu pravis bivsu ljubomornom i tako. Pricao je pseto jednom o toj vrsti usluge, pa ako nekom zatreba nije losa picka. Iz bugarske je, nije daleko haha

pa ne vidim poentu kad se ne slikate zajedno i to + izgleda kao laznjak teski iako ti znas da nije ali drugima bi def izgledala

Ona je na instagramu prepucana a ovako dnevnoj varijanti je samo dobra picka mada je malo glupo sto se promovise preko storya da se bavi tim jer svako ko joj udje na profil moze provalit i onda ispadnes bas jadan

Hahahah sta sve nece smisliti da naplaciju. Inace klinka ima 19 godina, Vasilka Stoyanova joj je pravo ime i izgleda da je Bugarka koja zivi u Brazilu, bar tako pise po informacijama koje sam nasao na netu...

E vidis to nisam pratio ali sam upratio da je bolovala od anoreksije i sjebao sam se kako je izgledala i kako sada izgleda..

Jao vidi ozbiljno, bugarka koja zivi u brazilu haha

E a pazi joj kevin instagram sto je u zagradi stavila (Vazzzle mother). Jbt keva se ponosi sto joj je cerka internet kurava... Otiso svet u k....
https://www.instagram.com/rosina__stoyanova/

Hahah gledam i ne vjerujem..

ynaci nema sanse da sve ove instagram influenserke sto slikaju golo dupe ne rade kao eskort negde. tj, da se kurvaju za malo vece pare

Ценим. Инстаграм је само рекламни простор.

Jel moze neko da napravi temu precenjene picke vol.1? Rado bih vam prilozio dobar materijal

To ti je oko 90 din