Prijava

kad ce picke shvatiti da kad bleje u solarijumu dobiju odvratnu neprirodnu boju

Sve Ruskinje, Ukrajinke, Srpkinje, Hrvatice, Bugarke i ostali slovenski živalj koji se kurva po instagramu i van njega u nadi da će ga pokupiti neki bogati Zapadnjak ili domaći krimos odvući ih zauvek iz njihove vukojebine gde su rodjene negde što dalje. Tuga...

glupane­
jao kako baronise ovaj bohor sa svojom visinom od 165cm i 63kg njega neka picka gleda iz bmwa

Zapravo sam ja nju gledao i ne vozi ona niti je Bmw daunko hhaha

ma nisam pisao o tebi

vecinu precjenjih zena prate druge zene koje su ubjedjene da je to ideal ljepote koji zele muskarci
zene se sredjuju i dotjeruju da imponiraju drugim zenama
tuga

prdara radosavljevic

oko 88% mozda cak i malo vise ono sto ce da odluci dal ces da jebes ili ne je, samopouzdanje.
Na to odlepljuje 94+% riba, nebitno dal su metalke, fenserke, dal idu u pozoriste, dal su klosarke, dal studiraju dva faksa itd...
al isto tako osete ako oces da laziras to samopouzdanje.
Sve ostalo ti je samo plus, ako imas para plus dobro izgledas kad dodas to na samopouzdanje onda def mozes jebati koju oces....ako izgledas vrh, imas para, a samopouzdanja nemas onda ces isto vrv jebati al ponekad i to samo one koje tebe odaberu da te jebu jer dobro izgledas ili imas para

Istina je ovo sto pez kaze

maestro jos uvijek trazi kategoriju u koju spada

Ima ljaljansku facu ova radosavljevicka al za jebat fenomenalna.

zato i jeste ovdje na ovoj temi

Natalijaco na insti neka picka iz dervente, jebe mamu kako je dobra

може ли се пошевит?

Jedino ko bi je mogo jebat je skocimis, on je negdje gore doboj derventa koliko znam ali pod uslovom da je mnogo zajeban i da ima kešovine jer vidim da se loži na to

Conićka visi u šiša baru kod nas zadnja 2 mjeseca lagano, blago do srednje mutava riba, opasan šupak al seljačku facu ima, al jebo bi' je glat da nisam prodo benvea.

A jok Bohor kad priča nema pojma, budala

Uva riba napred što je u spotu od ove budale :D
(Morate biti ulogovani na yt da biste gledali snimak posto je youtube stavio ogranicenje za uzrast)
https://youtu.be/M0m795IAido