Prijava

Pa to jbg nismo debili.
A paste sad ovo. U vreme posle Fonta od ortaka keva kraljica je nekoj sms igri slala smsove. Dolazili joj gajbi iz telenora jer je riba nakucala oko 12 k evra račun telefonski za 2 meta dana. Osvojila 7 plazmi, 3 putovanja u grčku i dobila WV Pola. Bila u plusu 10 k evra fazon možda čak i jače. Prodala 6 televizora2 putovanja i kola naravno. Mi se krstili

Znam lika koji je dobio dvd od koka kole. A tad je dvd bio jaka stvar.

Znam likušu koja je dobila auto u nekom blicžena časopisu. Zvala da časti i gledala u plafon kad je stigo račun. Kuja.

jel moze neki preterano bolesno ljut matemicicar+fizicar(prebolesno ljut i u mat. i fiz.) da izracuna brzinu loptica vreme kretanja vreme stajanja brzinu shamaranja o staklo i tezinu loptica i tako nekako izracuna koja moze da izspadne?

I bio je neki Suzuki Maruti pre 10 godina u Mld imao nalepnicu Bingo.

Jok. Posto su sve iste tezine

Posto su sve iste tezine

A ja sam brate Kineski car.

Jok. Posto su sve iste tezine

ja bas mislim zbog toga da bi mogao cak bi i mnogo lakse izracunao u tom slucaju

da nisu iste tezhine ohhhh onda sve jednu po jednu mora da proucava

ko da nije dovoljno sto vec mora polozaje i vreme tih polozaja za svku od njih

Svaki put je drugaciji polozaj dole, a svakako je namesteno tako da nema veze i da izracunas.
Kladionica je majka.

sad sam gledao uvecano, ne moze da se provali nista.mislio sam da ima cev u kojoj su dobitni brojevi ali nije tako izgleda, tesko i da je tezina u pitanju..ne znam kako mogu ovo da nameste ali je svakako moguce

Brate presadjuju organe, a ne mogu da nameste 7 kuglica...

moze ako su naelektrisane loptice i samo one se kache za cev u datom trenutku ona koju hoces da izbacis stavis je na vrh ispod bude ona sledeca itda

Ovo što su sa prve večeras izveli (a verovatno izvode već duže vreme samo su se sad zajebali) izvodio je Deren Braun, najpoznatiji Britanski madžioničar, iluzionista, mentalista - štagod, samo je naravno bilo u svojstvu zabave, a ne realnost:
https://www.youtube.com/watch?v=QG-5qebwflA
Koga zanima kako je izveden trik, a verovatno je i trik naše lutrije na istom fazonu neka kuca ima na jutrubu ''derren brown lottery explained...'' ima više klipova koji objašnjavaju kako se kamera postavlja i kako se pravi podeljeni kadar. Zato voditeljka ne prelazi nikako ispred bubnja nego je ukopana.

mozda emisija ne ide uzivo nego prvo namontiraju pa onda puste emisiju

Ладно је све намештаљка :((
Мој дека игра дваес година ово сваке недеље двеста динара уместо цигара :(

Pa ako su iste težine (kao sto bi trebalo da bude zbog regularnosti) , onda je svima jednaka šansa da budu izvučeni, zato ne bi mogao da izračunaš.