Prijava

Dakle za 2 meseca je meč izmadju naših invalida i šiptara u Albaniji.
U Beogradu smo bili poniženi, šiptarima su pripali bodovi, a nama su oduzeti bodovi.
Mi sad trebamo da smislimo neku smicalicu koja će njih zajebati kao što su i oni nas.

SPEM STOP

Ja kapiram nešto ovako:
Naši obuku neke majice samporukum stop nasilju, rasizmu ili tako neki kurac. Ali da te majice napravi neki stručnjak da iz daljine izgleda kao da piše jebi šiptare ili tako nešto.

Ili pošaljemo svoje agente na tribine da izazovu tuču.

Kapirao sam i ovo ( već sam negde pisao) znači:
Ispod trave zakopati dimne bombe u bojama nase zastave. I aktivirati kad nasi budu isli prema tunelu.

Naši obuku neke majice samporukum stop nasilju, rasizmu ili tako neki kurac. Ali da te majice napravi neki stručnjak da iz daljine izgleda kao da piše jebi šiptare ili tako nešto.

i onda njima pripisu 3:0 opet...sta ces onda?

Ili nasi igraci stave neki otrov ili tako neki kurac koji omamljuje u pertle i aktiviraju ga, a onda optuzimo siptare da su nam pokusali otrovati igrace.

poshaljemo tri cigana i konja sa zapregom da ulete sa srpskom zastavom dok se intonira albanska himna, albanci ubiju konja cetnickog nasred stadiona, tu se pobune borci ya prava zivotinja i eto 3 nula za nas

Nekako prosvercujemo svinju i ubacimo je na teren.

Trebalo bi sazvati sve akademike, pametne ljude, lopove, prevarante i isplanirati kako da ih sjebemo.

Odvedemo im rasnija da im se posere na teren

Набијемо им гол за победу у 90+
Неко од наших играча ошлајмари шипца ууста
Неко од наших у стилу бате миркобића повуче за мудо шипце
Уместо презимена свог нека свако носи презиме Слободаново
(Ово све мора заједно)

Евентуално најбоља идеја је да ангажујемо 72 дрона која ће носити воју шешеља који левитира и маше заставом велике србије

Следећа ескадрила од 72 дрона носи 72 прасића који су претходно накљукани са доста лаксатива и онда врше велику нужду по навијачима на трибини

Pośaljemo mig 29.

Staviti u tribine osiromašeni uranijum.

Nek ozrači sve i aupičkumaterinu

144 drona
1 voja sheshelj
72 praseta
samo jedna MAJKA SRBIJA

Ma treba Bogdanova poslati, on je majstor za prekide.