Prijava

треба да узмем вучјака за село ових дана, можда већ сутра, ал ми зент да је можда рано пошто су млади још.

штенци имају 46 дана. дал да их оставим још једно 10 или је ок да узмем одма? имал ко од вас домаћина једно такво њемачко псето? тај нек се јави да ме посаветује око генералија за штенац.

Stenci trebaju dobiti prvu vakcinu za 45 dana starosti, a inkubacija nakon toga u proseku traje nedelju dana, nakon cega se stene moze uzeti. Par dana pre vakcinacije i par dana nakon inkubacije stene se cisti od unutrasnjih parazita, nakon cega se moze cisnjenje nastaviti jednom mesecno do 9 meseci, a onda 1 u 3 meseca. Za sva ostala pitanja smo tu, pozdrav :)

Splendore Barf natural dog food.

Kralju ja sam kera uzeo sa 29 dana. Uzimaj to, nemoj čekati da upamti sadašnjeg gazdu pa da ti kad napuni 2 dine otkine ruku kad mu zaglavi kuglica

Mislim da je dosta prošlo. Uzmi odma.

реци ми мурби јел у реду да добије прву вакцину са рецимо 55, 60 дана и да га после не враћам у легло? и дал су неопходна та чишћења и колико би ме коштало цело то зезање?

Брт сачекај још мало, узми га са пуна 2 месеца. Чак је и то рано, али је много боље него сада. Ти керови сада једва знају да ходају оаоаољ

Нема потребе нигде да журиш. Људи праве грешку јер их узимају прерано, доведу их у стан а ови јадни серу и пишају ђе стигну (јер га немож извести напоље док не прими вакцине и ревакцине) и онда им то пређе у навику и са једно пет шест месеци крећу да серу капитална говна где стигну у стану, јер су на то навикли

Но пошто код тебе неће бити проблем са срањем јер је у дворишту, ти би требао да га припазиш да му тај бокс буде чист и да ту нема мачака које скачу јер обично мачке преносе све болештине

Jbg, ja sam Zlo uzeo kad mu je bilo 50-ak dana, ovako kao što kaže murbi. Lako se navikao na nas, brzo prihvatio pravila kenjanja i pišanja. Izveo sam ga na pravi put, a prošle godine i oženio. Za desetak dana čekamo da po drugi put postane tata :-)

Е вала нек је сасрећом

Ponekad to moze biti i kasno, vakcina se treba dati sa 45 dana celom leglu, a nakon inkubacije od nekih 7 dana stenci mogu ici dalje. Vakcina je 800 din, tableta protiv parazita je 150-200, ide jedna na 10 kg, odnosno tvom stenetu ce trebati po pola tablete za ciscenje oko vakcine. Revakcinacija se obavlja mesec dana nakon vakcinacije, 800 din.

Ovo su bar stvari na kojima se ne stedi odnosno najmanja su stavka u cuvanju psa. Odrastao Nemacki Ovcar koji se kvalitetno hrani, zahteva oko 45e mesecno na hranu.

Fejse, fala. Što je najgore, pola komšiluka želi kupiti štenad, a Zlo (inače njemački lovni terijer) nije šiptar da ih štanca svako malo :-)

Pseto88 stanca decu svako malo jer je siptar(ne njemacki)

A jesi li lovni ili paradni, pseto?

Mali vic
Kasni Perica u školu i pita ga učiteljica zašto je to tako i on kaže da je vodio kozu kod jarca, ona ga pita jel nije mogao ćale to on kaže da je matori to mogao da odradi, u principu, ali da je jarac ipak bolji.

Mrzim kad ljudi pričaju viceve, prepričani su drastično bolji.

Коштаће те 45 евра ако га храниш сплачинама и мравима

А ако оћеш флегшип кера као што туљан има, мораш имати и већа улагања

Туљанов кер 4.ти најлепши пас на свету био

ТУЉАНОВ КЕР ФЛЕГШИПУЈЕЕЕЕЕЕ