Najomiljeniji slatkisi

  1. Secate li se onih slatkih stapica sto je proizvodilo Takovo davno..licili su na tanak kurac pun govana..

  2. takav im je bio i ukus

  3. хахах јесте

  4. to onaj topljeni secer?

  5. a taj
    ahahaha pa i lici

  6. штапићи су иначе најгоре оно говно за сиротињу, нешто најговнавије после домаћица кекса и ноблица

    они са кикирикијем једини ваљају курцу

  7. Dobri su za umočiti u ojrokrem

  8. Najjači slotkiš je galeb keks jebeni, i oni čokoladni čmarni kolutići meščini štark i oni američki kukis proizvođača vitaminka prilep il tako neki sirotinjski grad u makedoniji jebem ti sunce za marku dobiješ pola kile keksa, usereš se od slatkog

  9. Pre dve godine šetam sa ribom i uđem u jebeni supermarket da uzmem nešto slatko. Ona fazon neće ništa, reko dobro, maznem veću teglicu nutele i dve krem banane. Stučem ja tu nutelu đuture bez hleba i uzmem i te dve bananice. Nikada bliže smrti nisam bio.

  10. istina

    ima i onih ljudi sto se dave onim stapicima sa pesto kila susama na njima neki turski

    fora kupe pakovanje brate sa susamom su, otvore, kad ono sav susam spao sa stapica i oni se tripuju nesto, naginju kesicu
    nelol

  11. штапићи у крем омг како најнтиз осип сам добио омг

  12. једино што у србији ваља од тих слатких зајебанција је киди онај плави и крем бананица

  13. и они курчићи од желеа, зеко и те сличне пичке материне

  14. ja se trenutno stalno davim onim medenim srculencima iz takova na vaganje
    nesto mi dobro sjednu

  15. samo što nisu bile sa rumom, nego sa lešnikom

  16. I rum kasato je bog, ostalo mi iz djetinjstva da je vrh iako je govno mamumujebem

  17. rum pločice na rinfuz u svislijon slatkoj kući pazarim

  18. onaj pijani guslar na slici bez noge

"Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“"

Danas | 06. Novembar 2008.