Prijava

Frka je zato što većinu Vukajlijaša moš naći na fejsu, a kad znaš narav ljudi sa sajta, ne rizikujeti se da to možda nekad negde procuri i to zbog lakiranog nožnog palca komad69

Šokice. Nije ni čudo što smo izgubili ratove sve...... Za komad piške guzicu dajemo.

zbog lakiranog nožnog palca komad69

Nisam siguran da li je poenta u pozi
http://cdn.meme.am/images/300x/5575130.jpg
ili prozivaš godine

Ma jebe vas organizacija i ujedinjenje.....
Ja bih se ozbiljno zabrinula za budućnost svoje zemlje s ovakvom mlađarijom... :)))))
ni na ovako jednostavan zatak ne zna se ujediniti, organizirat i pobrat pobjedu...nego samo destrukcija, zavist, lapvdanje bezveze.......
Ako ovako nastavite od Srbije ce ostati općina Dedinje :)))

A šta je zadatak?
Koštunica sam :/

lol pobedu. :-)

Ja bih se ozbiljno zabrinula za budućnost svoje zemlje s ovakvom mlađarijom... :)))))
ni na ovako jednostavan zatak ne zna se ujediniti, organizirat i pobrat pobjedu...nego samo destrukcija, zavist, lapvdanje bezveze.......

Nije velika razlika u odnosu na:

Srbija će izvojevati pobedu na svom evropskom putu i postane punopravni član iste kada prizna Kosovo, izvini se za genocid, počne da slavi Oluju zajedno sa gejevima na prajdu. Poštuje prava Cigana i ostalih Roma. Prizna da Srbi nisu nebeski narod. Odrekne se šljivovice, pršuta i kajmaka. I bombarduje Beograd.

Hahahaha koja frka okaciti buljsona jbt mogu i kurac da vam okacim ako vas zanima kako izgleda

Duga priča.....a pokrenuli decki temu: komad pokazi sise...i razvilo se stranicu dvije kojecega......
I ja rekoh, ajmo ovako:https://youtu.be/QlI7_VTxUvA
Pokazite vi meni vasu guzu, vas 50 pa cu ja vama moju....i jos spustim kriterije na 20...i dodam da na avaku 5. Pokazwm nesto...
I naravno...kako sam i ocekivala: raspad sistema
:)))

Cast izuzecima...respect 4ever

Jaoooj sad sam se setio imao sam na starom fb nalogu sliku nas desetak sa golim buljama i drzimo zg table mislim da je slika potpuno prigodna temi lolic a dok neko ne krene da jede govna kako smo idiotu da odmah kazem da smo bili idioti jer smo bili klinci

komad1974
Ma jebe vas organizacija i ujedinjenje.....
Ja bih se ozbiljno zabrinula za budućnost svoje zemlje s ovakvom mlađarijom... :)))))

Pre ce biti da zabole patka nekog da se cima da bi video mladez na peti, kad moze za dva dana da nadje full maloletnicu da joj radi sta hoce

pseto88
Hahahaha koja frka okaciti buljsona jbt mogu i kurac da vam okacim ako vas zanima kako izgleda

pa u tome i je fora da nije i ne bi trebala biti frka okacit bulju....ne treba biti gola niti ista perverzno....tebala bi biti smjesna i kreativna akcija...ali naravno uvijek netko ujebe sve filozofijama i razjedinjenjem..uvredama...kompleksima..i ko zna cim sve ne.....zalosno

ja bas mislim da je mladost srbije odnela pobedu nepokazivanjem svojih 50 ogavnih pozadina za 1. bravo srbijo, jos jedna medalja dodata.

mislim i jedno je bilo previse (wv rd)

Tibor Váci
ja bas mislim da je mladost srbije odnela pobedu nepokazivanjem svojih 50 ogavnih pozadina za 1. bravo srbijo, jos jedna medalja dodata.

+1

Da Tibore...tipicno...napadne...ne napravi nista dobroga...povuce se i pobjegne i proglasi se pobjednikom :))))))))))

Ma ko jebe komad i njeno dupe nije poenta u tome poenta je da je neko izvalio aj kacimo bulje po forumu i mogli smo se smejati ogavnim.buljsonima poput dikrajderovog

INACE JA SAM SE SLIKO STOJECKI SRBIJA SE SAGINJATI NECE

maco rekao sam moze guz za guz, diskrecija zagarantovana

pseto88
Ma ko jebe komad i njeno dupe nije poenta u tome poenta je da je neko izvalio aj kacimo bulje po forumu i mogli smo se smejati ogavnim.buljsonima poput dikrajderovog

AMEN!
Tako je! Upravo to....