Prijava

jeddan drug je kad smo kao klinci igrali vije-trazhe , kupio smoki krishom i sam otishao kuci da ga pojede a potom izashao kao da nishta nije se desilo

N E D R U G
E
D
R
U
G

Mi smo se jednom dogovorili da kao idemo kucama i vratimo se posle 5 minuta , ja, rade, sheik i bobo, a viki ćemćetu to nismo rekli, i on je mislio da mi stvarno idemo kuci, a mi smo se HA HA, (kako smo lukavi ) vratili posle pet minuta i nastavili radosno druzenje bez vitkora

NEDRUG

Ja sam tajio njegov samolajk, a on me je razmodovao.

NEDRUG

Pančeta, samo da te upozorim da sam ja banovan zbog otvaranja

duhovite

teme.

http://i.imgur.com/BuMjHmg.png

Bajinobaštanska fufa. Ni beogradske joj ravne nisu.
S tim što sam malo listao po profilu, do skoro se vukla sa ovom medicinskom sestrom što je sad proziva...

Обриши авг плс, телефон моли те

iyasli smo u grad, otisao je sa ribom

NEDRUG

Nedrug stoji u krugu, kad sprava stigne do njega, on se ponaša kao da puši pljugu.
Nedruže, dodaj spravu, sledeći put nema za tebe travu!

pancera i jos dvojica rekli ortaku da ide svako svojoj gajbovi otisli zajedno da ga se otarase au lift i ovaj pojurio za njima a pancera zalupio vrata od lifta pancera je nedrug

ja bio pjan malo i lupio glupost, ol rekao pola sajta
NEDRUG

Делимо пиво укруг, дође до смотанка који испусти

НЕДРУГ, А НИЈЕ НИ НОВАЦА УЛЕТЕО

Заправо има потенцијала тема, сигурно постоје дојаја приче

Парт 1. Кацмо имали једно 11 година играли ми жмурке сатима и дође на Крстоњу ред да жмури а он неће.
НЕДРУГ

Парт 2. Следећи пут играмо ми опет жмурке и опет ред на Крстоњу, и он као нећу, ми као ајде ниси ни прошли пут, он реко ајде, и како је бројао до сто ми се сви покупимо и одемо у стан једног од нас који је живео близу и играмо НБА на плејки док он тражи.
НЕДРУГ УЗВРАЋА УДАРАЦ

pancera je nedrug ne odgovara mi na poruku

vec preko 73 minuta lezim tuzan pored ekrana cekajuci odgovor ali odgovora nema

AHAHHAGHHHAAHAHAH CAO drug

najjadniji nedrug je ovaj tip lobanje

zasto likovi koji kupuju poklone drugaricama na koje se loze a ne mogu picke dobiti zbog svoje premekanosti sebe nazivaju i inace ih svi nazivaju finim momcima i slicno kad ne poklanjaju zato sto su fino nego zato sto hoce nesto za uzvrat,sta je fino u tome koji kjuras,druzis se s nekim samo u cilju jebanja,sta je fino u tome,to je cak i lose realno...a uopste ne smatram te zene bicarkama ko mnogi imas pravo da se jebes s kim hoces,realno,ne moze niko da ti kenja zbog toga,jedine bicarke su ti likovi

SEREM SE NA SAJT I PRAVIM I RASNIJEVIM GIPSANIM GOVNETOM